Kristi tõehetk: Olen lugenud võõraid kirju ja mehi omakasu saamise eesmärgil ära kasutanud!

55 kommentaari
Kristi tõehetk: Olen lugenud võõraid kirju ja mehi omakasu saamise eesmärgil ära kasutanud!

Buduaari pihitoolis on Tallinnas elav Kristi, kes arvab, et mehed on ustavamad sõbrad kui naised. Lisaks tunnistab neiu, et on pakkunud külalistele mahakukkunud toitu ning teinud kahel korral suguhaiguste testi. Tahad Kristi kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on Tallinnas elav Kristi, kes arvab, et mehed on ustavamad sõbrad kui naised. Lisaks tunnistab neiu, et on pakkunud külalistele mahakukkunud toitu ning teinud kahel korral suguhaiguste testi. Tahad Kristi kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi:
halvaa
Ees – ja perekonnanimi: Kristi Adamberg
Vanus: 23
Elukoht: Tallinn
Pereseis: Vallaline
Kool/töökoht: Stiili ja meigikool, AS Fertilitas
Kuidas avastasid Buduaari: Sõbranna kaudu
Kaua oled buduaarikas olnud: Lugenud olen kuskil 3 aastat, aga kasutaja olen umbes kuu aega
Iseloomusta end 3 sõnaga: Otsekohene, rõõmsameelne ja väljapaistev
Miks osaled Buduaari Tõehetkes? Kuna otsin alati midagi uut ja huvitavat

Kristi tõehetke küsimused:

1. Kui jääksid hetkel rasedaks, kas oleksid valmis emaks saama?

JAH. Kui ma jääksin hetkel rasedaks, siis oleksin valmis emaks saama. Ma väga sooviks juba emaks saada, kui ma leiaks õige inimese. Olen endas kindel, et minust saaks väga hea ema oma lapsele.

2. Kas oled seksinud samal ajal kahe mehega?

EI. Ma pole kunagi seksinud kahe mehega samal ajal ja ma arvan, et ma ei teeks ka seda. Olen nõus seksima ainult mehega, kes mulle meeldib ning kahe inimese vahel tundub see intiimsem ja romantilisem.

3. Kas arvad, et mehed on ustavamad sõbrad kui naised?

JAH, kindlasti arvan, et mehed on ustavamad sõbrad kui naised. Mul on endal ka meesoost sõber, kellele räägin absoluutselt kõigest  juba viis aastat ja ma tean kindlasti, et see jutt, mis ma talle räägin, ei levi kuskile. Pealegi oskab ta mulle ka väga head nõu anda, kui ma seda vajan.

4. Kas arvad, et tänapäeva lapsed saavad liiga ruttu täiskasvanuks?

EI, kuid harvematel juhtudel siiski jah. Põhiliselt oleneb see ikka vanematest ja kasvatusest. Samas tunnen mina paari noort naist, kes ei kavatsegi täiskasvanuks saada ja nendest neidudest on mul tõsiselt kahju. Ise elasin seitse aastat Koplis, kus ma pidin enda eest ise seisma ja see kindlasti muutis mind noorelt juba väga täiskasvanuks.

5. Oled sa kellelgi teisel midagi väga tähtsat ära rikkunud valetamisega?

EI. Ma ei ole kellelgi midagi tähtsat  ära rikkunud valetamisega ja ma arvan, et ma ei suudakski seda teha. Aga on kaks  inimest, kes on valetamisega minul kõik tähtsa rikkunud.

6. Kas oled põdenud mõnda suguhaigust?

EI. Õnneks pole ma põdenud suguhaigust. Olen ennast testinud küll kahel korral igaks juhuks, aga eelistan siiski kaitstud vahekorda, kui kindlat partnerit pole.

7. Oled sa kunagi olnud mehega suhtes ärakasutamise eesmärgil?

EI. Otseses suhtes mitte, aga kui ma mõnele mehele olen meeldinud, siis olen jah neid ära kasutanud. Mõni mees on sellest ise ka aru saanud ja kui ta ise seda laseb teha, siis ma ennast halvasti ei tunne.

8. Kas oled kunagi sõbranna silmarõõmu ära napsanud?

EI. Ei ole õnneks. Mul on sõbrannadega erinev meestemaitse. Ma ei laseks ühelgi mehel minu ja sõbranna vahele tulla, aga ega me kunagi ei tea, mis võib tulevikus juhtuda. Tavaliselt ma sõbrannadele nuga selga ei löö.

9. Kas arvad, et sul on meeste seas rohkem lööki kui sinu sõbrannadel?

JAH. Seda ma arvan kindlasti, et mul on rohkem lööki. Ma olen seda ise tähele pannud ja mulle on seda korduvalt öeldud ka sõbrannade poolt.

10. Kas sa oled kunagi töökoha saamise nimel midagi enda kohta valetanud?

EI. Ma pole kunagi valetanud enda kohta midagi, et töökohta saada, aga olen kandideerinud sellistesse kohtadesse, kus ma ei vasta just firma poolt otsitud isikule ja olen kutsutud vestlusele ning tööd saanud, aga ma pole kunagi valetanud.

11. Kas oled kunagi tööl enda eksimuse kellegi teise kaela ajanud?

EI. Ma ei aja enda eksimusi teiste kaela, vaid võtan kõik omaks. Julgen oma vigu tunnistada.

12. Kas oled kunagi külalistele pakkunud mahakukkunud toitu?

JAH. Kui mul on maha kukkunud juustutükk või midagi taolist, siis olen selle üle vaadanud ja ikka pakkunud. Ma usun, et seda on iga inimene teinud.

13. Kas sa käid töö juures seksikalt riides, et meeskolleegidele meeldida?

EI. Töö juures ma ei käi seksikalt riides. Ma ei saagi seda teha, kuna meil on kindel vorm, millega ma pean töö juures olema. Ja enamik mehi, kes minuga koos töötavad, võiksid mulle isa eest olla.

14. Kas sa oled kunagi salaja lugenud võõraid kirju?

JAH. Olen lugenud võõraid kirju nii oma õe kui ka kunagiste kallimate omasid rohkem uudishimust. Nüüd arvan, et oleks parem, kui ma poleks mõnda kirja lugenud.

15. Kas oled vahel tundnud, et sinu heategu on saanud karistatud?

JAH. Heategu saab jah karistatud ja hullemini, kui sa üldse seda oskad oodata. Töötan koos väga kahepalgelise inimesega. Arvasin kord, et kui teda aitan, siis hakkab ta minusse hästi suhtuma, aga seda ei juhtunud. Vaata, et veel hullemini suhtus.

Kas Kristi räägib tõtt?

Kui tahad ise mängus osaleda, siis loe lisaks siit

Sarnased artiklid