Liina tõehetk: arvan, et eneserahuldamine on tabu ja mulle on seksi ajal peale satutud!

Buduaari pihitoolis on Saaremal elav Liina, kes tunnistab, et on kahtlustanud, et ta kallim petab teda. Samuti avaldab ta, et on istunud autosse, mille juht on purjus olnud ja nooremana häbenes enda isa. Soovid Liina kohta veel teada? Loe edasi...

Buduaari pihitoolis on Saaremal elav Liina, kes tunnistab, et on kahtlustanud, et ta kallim petab teda. Samuti avaldab ta, et on istunud autosse, mille juht on purjus olnud ja nooremana häbenes enda isa. Soovid Liina kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi: Musu31
Ees – ja perekonnanimi: Liina S.
Vanus: 23
Elukoht: Saaremaa
Pereseis: Hõivatud
Kool/töökoht: Enerpoint Saare OÜ
Kuidas avastasid Buduaari: Sõbranna kaudu
Kaua oled buduaarikas olnud: Umbes aasta
Iseloomusta end 3 sõnaga: Julge, enesekindel, otsekohene
Miks osaled Buduaari tõehetkes? Põnev ju!

Liina tõehetke küsimused:

1. Kas tead mõnda inimest, kes sind vihkab?

EI. Ma ei tea inimesi, kes mind vihkaksid. Loodetavasti neid ei ole ega tule ka.

2. Kas oled kunagi kelleltki midagi varastanud?

EI. Kui peetakse silmas konkreetset inimest, kellelt varastanud midagi olen, siis seda pole. Aga eks noores eas on saadud nii mõnegi lollusega hakkama ja tehtud pisipättusi. Pisipättuse all pean silmas siis poest magusa varastamist. Nooruse lollus, mis muud.

3. Kas oled kunagi kahtlustanud, et su kallim on sind petnud?

JAH. Praegust elukaaslast küll ei kahtlusta enda petmises, sest pole põhjust olnud. Aga eelmiseid küll, jah. Ja eriti veel ühte, sest see mees teeb seda ka praegusega ja ilmselt ta ei muutu kunagi, nii kahju kui sellest ka pole.

4. Kas sulle on kunagi seksi ajal peale satutud?

JAH, mulle on seksi ajal peale satutud, kuid õnneks ainult ühel korral. See oli suht naljakas meie jaoks, aga see, kes peale sattus, selle jaoks ilmselt suht piinlik.

5. Kas arvad, et oled seksikas naine?

JAH. Ma arvan, et ma olen seksikas naine ja usun, et seda peaksid kõik Eesti naised arvama, kuna Eestis on lihtsalt maailma ilusaimad naised. Nii et, mehed – teil on vedanud meiega!

6. Kas mõni sinu töökaaslane on eriti nõme inimene?

EI. Ma ei ütleks, et nõme, aga paraku kõik inimesed on erinevad ja eks ikka tuleb ette omavahelisi sõnavahetusi. Ma leian, et ega kõigiga ei peagi super hästi läbi saama. Peaasi, et enda tööd austad ja hoolega teed, siis pole kellelgi midagi halvasti öelda.

7. Kas oled kunagi oma vanemaid häbenenud?

JAH. Kunagi noores eas häbenesin enda isa. Seda põhjusel, et minu lapsepõlvesõbrannadel ja sõpradel olid kõigil noored vanemad.

8. Kas oled istunud autosse, mille juht on purjus olnud?

JAH, kahjuks küll. Olen sattunud sellise juhi peale, kes oli ikka päris purjus. Aga meil ju oli vaja sõbrannaga kindlasti Tallinna peole saada ja ega siis ei löödud millegi ees risti ette. Kuigi suht hirmus oli küll. Mees ikka vingerdas ja kihutas nii ligi 200ga mööda Peterburi maanteed keset ööd. Õnneks midagi ei juhtunud ja meie jõudsime tervelt peole. Kuigi seda me ei tea, mis sellest mehest edasi sai.

9. Kas oled avalikus kohas seksinud?

EI. Ma pole avalikus kohas seksinud ja pole plaanis ka edaspidi seda teha. Mõned asjad võiksid jääda ikka nelja silma alla.

10. Kas arvad, et naised, kes eelistavad keisrilõiget, pole õiged emad?

EI, ei arva. Ise ma keisrilõiget ei eelistaks, kuna loomulik sünnitus on kõige parem. Aga see on igaühe enda asi, kas ta soovib keisrit või mitte. Tegelikult ju seda tehakse ainult hädaolukordadel.

11. Kas arvad, et ütlus “usalda, aga kontrolli” peab paika?

JAH. Muidugi peab paika. Eriti kui sul on veel põhjust kontrollimiseks, siis seda enam. Pole ju mõtet elada vales, kui sul on võimalus elada paremat elu parema mehega.

12. Kas usud horoskoope?

EI, ei usu. Kunagi uskusin horoskoope, aga enam mitte. Seda sellepärast, et need horoskoobid on ju ka ikkagi kellegi väljamõeldud ja sama hästi ma võin ise ka kirjutada enda kohta horoskoobi. Et põhimõtteliselt on nii, et kui inimene midagi väga usub, siis nii lähebki. Pigem usun sellesse, et on olemas eelnev elu ja elu pärast surma!

13. Kas arvad, et eneserahuldamine on tabu tegevus?

JAH. Usun, et siiski on ja eriti naiste seas. Pealegi, milleks on mul vaja rääkida teistele, mida ma teen kodus, kui mul mees parasjagu kuskil kaugel on. Ma arvan, et sellest ei pea rääkima, kuid eks see ole igaühe jaoks erinev. Kes tahab, see räägib ja kõik.

14. Kas sul on mõni imelik kiiks?

JAH. Kui seda võib kiiksuks nimetada, siis mind häirivad sellised asjad, kui ütleme, ma olen midagi kuhugi asetanud ja keegi tuleb ja võtab selle sealt ära ning tõstab pärast mujale. Mind ajab lausa närvi, kui mul asjad kõik ei ole omal kohal. Isegi siis, kui pannakse samasse kohta tagasi, aga teises asendis, siis mind lihtsalt häirib see täiega ja ennem rahu ei saa, kui olen öelnud sellele inimesele, et ole hea ja pane täpselt nii tagasi, nagu ta ennem oli. Kõik peab olema toas ideaalselt paigutatud.

15. Kas su sõbrannad tohivad sebida su eksidega?

JAH. Lasku aga minna. Mind see ei häiri, kuna eks jääb eksiks. Ja enamjaolt ma enda eksidega läbi ei käi. Elu läheb edasi ja uued mehed tulevad peale.

Kas Liina räägib tõtt?

Kui soovid ise mängus osaleda, siis loe lisaks siit