Maiu tõehetk: Olen varastanud, seksinud teise naisega ja arvan, et lühikesel mehel on väike peenis

Maiu tõehetk: Olen varastanud, seksinud teise naisega ja arvan, et lühikesel mehel on väike peenis

Buduaari pihitoolis on Maiu, kes tunnistab, et talle meeldis seks teise naisega ning tahaks seda ka tulevikus teha, ta on varastanud ja mehe asjades tuhninud. Maiu usub, et ka temal on vihavanelasi ning arvab, et vähemalt üks tema sõbrannadest jääb vanatüdrukuks. Mida veel Maiu pühtsüdamlikult üles tunnistab? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on Maiu, kes tunnistab, et talle meeldis seks teise naisega ning tahaks seda ka tulevikus teha, ta on varastanud ja mehe asjades tuhninud ja keelanud mehel ühe teise naisega suhtlemise. Maiu usub, et ka temal on vihavanelasi ning arvab, et vähemalt üks tema sõbrannadest jääb vanatüdrukuks. Mida veel Maiu pühtsüdamlikult üles tunnistab? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi: maiukass

Ees – ja perekonnanimi: Maiu Krik

Vanus: 28

Elukoht: Tallinn

Pereseis: kihlatud

Kool/töökoht: (mitte meeleheitel) koduperenaine

Kuidas avastasid Buduaari: internetis tuhnides

Kaua oled buduaarikas: olen registreeritud kasutaja juba mõnda aega, aga tavaliselt loen artikleid sisse logimata. Häda on selles, et suudan kogu aeg igasugused paroolid ära kaotada või unustada.

Iseloomusta end 3 sõnaga: väike edev plika

Miks osaled Buduaari Tõehetkes? Alati peab kõigest osa võtma. Ma juba olen kord selline

……………………………………

Maiu tõehetke küsimused:

Kas arvad, et suuremas linnas elavad inimesed on trendikamad kui nn maakad?
JAH, see ei ole küll mingisugune reegel, aga maal elavad inimesed ei pööra sellele väga suurt tähelepanu, et millised nad välja näevad. Ma olen ka ise paar aastat nn. maakas olnud ja ei häbene seda üldse. Ma arvan, et suures linnas on „tibikultuur”  selline, et kõigil peavad olema seljas viimase moe järgi riided. Mida rohkem guccit ja muccit, seda parem. Mina ise kannan riideid, mis on seljas mugavad. Eestis on riided nii ülehinnatud (hinna poolest), sellepärast alati kui USAs käime, toome kaasa mitu kohvritäit riideid.
 
Kas oled unistanud seksist teise naisega?
JAH. Unistasin sellest pikka aega, nüüdseks on see juba teoks saanud. See oli ääretult erutav ja põnev kogemus. Ning kindlasti plaanin ka korrata. Õnneks on mul arusaav mees, kes ei pea seda petmiseks.

Kas arvad, et üldjuhul on lühematel meestel väiksemad peenised?
JAH. Kahjuks ma ei ole ühegi lühikese mehega elu jooksul kohtamas käinud ega koos elanud, sellepärast ei oska eriti võrrelda. Aga pikkadel meestel on kindlasti olnud keskmisest suuremad peenised. Samas ma arvan, et peenise pikkus ei olegi oluline, olulisem on see, et mees suudaks naist seksuaalselt rahuldada. Mõnel mehel ei ole aga kahjuks aimugi, kuidas seda teha.   

Kas sa arvad, et koduperenaise elu on palju kergem kui töötava naise elu?
JAH. Olen hetkel täiesti oma aja peremees ning täiesti stressivaba. Olen kodune, kuna ei ole leidnud endale sobivat tööd. Kui aga selle lõpuks leian, siis saab läbi ka minu koduperenaise elu, mille nautimist olen ma juba liialt kuritarvitanud!

Kas oled midagi kunagi varastanud?
JAH. Märtsis USA tripil jalutasin suurest hajameelsusest päikeseprillidega poest välja, kuna olin neid näpuvahel terve poeskäigu aja hoidnud. Võimalik, et ka lapsepõlves olen mõne asjaga poest välja jalutanud, eks lastel ikka juhtub.

Kas tead mõnda inimest, kes sind vihkab?
JAH, ma usun et neid inimesi ikka leidub. Kindlasti saan neid tänu netikommentaatoritele nüüd veel juurdegi. Neilt midagi peale negatiivset ei tulegi. Seda olen juba tunda saanud.   

Kas oled palunud oma mehel mõne naisega mitte suhelda?
JAH, olen seda palunud. Ma olen aga aru saanud, et see oli täiesti põhjendamatu palve, kuna see tütarlaps ei olnud talle üldsegi seksuaalselt sümpaatne. Tean, et see tütarlaps siiamaani üritab kontakti luua ja kirjutada, kuid alati on mees neid kirju mulle ka näidanud. Vahel lihtsalt olen jube armukade, aga eks see oleneb ka palju hormoonidest ja vahel ka ära joodud alkoholi kogusest. 

Kas oled vaadanud üksinda salaja pornovideot?
JAH, olen seda teinud. Ja mitte ühe korra vaid korduvalt, kuid ma ei saaks öelda, et salaja, sest ma ei varja seda kellegi eest. Vaatamise jaoks neid filme ju tehaksegi.  

Kas oled mõne saladuse välja lobisenud, mis on sulle usaldatud?
JAH. Ma usun, et oma 28 eluaasta jooksul olen seda korduvalt teinud. Nüüdki vahest veiniklaasi taga olen rohkem rääkinud, kui peaks.

Kas oleksid nõus oma ämmale ühe oma neeru andma, kui ta seda vajaks?
JAH. Ma saan oma mehe emaga väga hästi läbi ja olen selle üle väga õnnelik. Tema sissetehtud kurgid on ikka üle kõige.

Kas arvad, et mõni sinu sõbranna on lootusetu vanatüdruk, kes ei leia kunagi meest?
JAH. Üks mu sõbranna on öelnud, et ta on vabatahtlikult vanatüdruk, kuna tal on meeste suhtes väga kõrged ootused. Minu arvates sellist imemeest maailmas polegi.

Kas oled oma mehe telefonis tema teadmata tuhninud?
JAH, olen küll. Praeguses suhtes pole mul põhjust seda teha, sest usaldan oma meest 100 %. Aga eelnevates suhetes olen küll seda korduvalt teinud. Olen lugenud ka e-maile ja arvutis tuhninud. Mõned aastad tagasi käisin sõbrannaga kaasas, tema mehe järgi luuramas öises Tallinnas, vat see oli põnev. Sellise luuramise jaoks olen aga mina liiga laisk.

Kas oled kunagi külge löönud mõnele teise naise mehele?
JAH, eks ikka on juhtunud, kuna ma olen väga flirtiv. Häbi tunnistada, aga teismeea lõpus ei jäänud see ainult pelgalt tühipaljaks flirdiks. Nüüd olen aga pööranud elus teise lehekülje ja olen õnnelikus suhtes.

Kas arvad, et need naised, kes pühendavad palju aega oma välisele ilule, on seest tühjad?
EI. Tegelikult tunnen ka väga palju ilusaid naisi, kes ei pea ennast üldse meikima, et kenad välja näha. Ma arvan, et see on väga positiivne, kui naised enda eest hoolitsevad. Ning kui nad leiavad, et nad on tund aega meiki tehes kenamad kui meigita, siis miks mitte, põhiline on ju, et nad ise ennast hästi tunneksid. Mina ise küll suur peegli ees viibija ei ole, lihtsalt pole seda tüüpi. Ja eks mind on hea naha ja välimuse poolest õnnistatud ka. 

Kas oleksid nõus oma lapse teise rikkasse perekonda andma, kui sinu perel poleks enam raha, et last kasvatada?
EI, ma arvan, et ma ei satu sellisesse olukorda, kus minul või minu perel poleks raha, et ennast ja oma lapsi üleval pidada. Hetkel mul veel lapsi pole, aga lähitulevikus on plaanis.

Kas Maiu räägib tõtt?

Kui tahad ise mängus osaleda, siis loe lisaks SIIT.