Triinu tõehetk: Olen magava inimese kõrval seksinud ja hulljulguse tõttu eluohtlikku olukorda sattunud!

157 kommentaari
Triinu tõehetk: Olen magava inimese kõrval seksinud ja hulljulguse tõttu eluohtlikku olukorda sattunud!

Buduaari pihitoolis on Tallinnas elav Triin, kes tunnistab, et eksmees valmistas talle nii mitmelgi korral piinlikkust. Samuti räägib Triin, et ta usub unenägude seletajaid ning esimene vahekord toob siiani muige suule. Soovid Triinu kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on Tallinnas elav Triin, kes tunnistab, et eksmees valmistas talle nii mitmelgi korral piinlikkust. Samuti räägib Triin, et ta usub unenägude seletajaid ning esimene vahekord toob siiani muige suule. Soovid Triinu kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi:
tappsuk
Ees – ja perekonnanimi: Triin Heinmets
Vanus: 21
Elukoht: Tallinn
Pereseis: Suhtes
Kool/töökoht: Logistika- ja transport / hetkel kodus 3-kuuse pojaga
Kuidas avastasid Buduaari
: TV, ikka TV – reklaam ahvatles kohe, nii et pidin uurima, et millega täpsemalt tegu
Kaua oled buduaarikas olnud: Üle aasta
Iseloomusta end 3 sõnaga: Temperamentne, julge, hooliv
Miks osaled Buduaari Tõehetkes? Eks ikka selleks, et järjekordselt enda julgust testida, et teistel oleks mida kritiseerida/kiita ning edevus :)

Triinu tõehetke küsimused:

1. Kas oled seksi ajal telefoniga rääkinud?

EI. Seksi ajal keskendun ma siiski enda ja partneri heaolule, telefon on siis hoopis kaugemal. Aga mind häirib see, et kui telefon otsustab just sel hetkel helisema hakata.

2. Kas eelistad ilusat valet julmale tõele?

JAH ja EI. Oleneb inimesest, et kui palju keegi kriitikat talub ning kui ma tean, et minu tõde võib saada meie sõprusele saatuslikuks, siis ma parem eitan kõike või lihtsalt jätan rääkimata. Kuid suhtes eelistan ma siiski pigem julma tõde kui ilusat valet – ALATI!

3. Kas oled mehe pärast teise naisega karvupidi kokku läinud?

EI, kuigi mulle on tahetud küll küüsi näkku lüüa ja ainult selle pärast, kui kord ühe noormehega rääkisin, kes oli minu sugulane. Tema neiu sai asjast veidike valesti aru ja oli äärmiselt pahane.

4. Kas mäletad kõigi meeste nimesid, kellega oled maganud?

EI. Nimelt oli see ammu ning teadsin seda inimest küll nimepidi, aga nimi oli gruusiapärane ja keeruline. Nüüdseks olen sellegi unustanud, et mis ta hüüdnimi oli.

5. Kas oled kunagi oma hulljulguse tõttu eluohtlikku olukorda sattunud?

JAH. Olen sõitnud 120km/h lahtise kruusaga teel, mis oli äärmiselt käänuline ning seda veel alkoholijoobes. Minuga koos viibisid autos minu tollane sõbranna, kes takka kiitis ja kaks tuttavat, kes olid suhteliselt hirmul.

6. Kas su mees on sulle piinlikkust valmistanud?

JAH. Eksmees valmistas mulle erakordselt piinlikust kord siis, kui olin söömas enda sõbraga. Kuna ma tahtsin süüa, siis saatsin veel enda tollasele noormehele SMSi, et lähen sööma selle ja selle inimesega ja sinna. Tema oli tennisevõistlustel ja kui tal need lõppesid, siis tuli ta sinna söögikohta, virutas karika täie jõuga vastu lauda ning lahkus. Mul oli häbi, sõber ei osanud ka midagi öelda ning minul kadus söögiisu. Hiljem kodus tuli meil veel kohutav tüli, et kuidas ma julgesin teise mehega sööma minna. Samuti on mul piinlik olnud, kui minu eks nutma on hakanud. Praegune noormees ei ole õnneks kordagi mind piinlikku olukorda pannud.

7. Kas oled kunagi oma olmeprügi metsa alla viinud?

EI. Isegi autoaknast ei viska ma midagi välja ega ei taha, et minuga samas autos viibivad inimesed seda teevad.

8. Kas oled mõnes pangas võlgnevuste pärast mustas nimekirjas?

EI, aga üks pank ilmselt ootab, et ma nende pangakaardile kannaksin summa, mis kataks selle pangakaardi hoolduskulud, aga ma ei ole kasutanud seda kaarti lihtsalt ammu ning nüüd on kaardil u 150.-EEK eest hooldustasu maksmata.

9. Kas oled kannatanud koolivägivalla all?

EI. Ma olin selline erapooletu kõrvalseisja, kes ei kiusanud ja keda ei kiusatud. Päris kole oli kohati kõrvalt vaadata, et kuidas minu klassiõde kiusati ning ka ühte klassivenda. Mõlema isiku puhul lõppesid asjad alati pisaratega.

10. Kas sa oled kunagi pöördunud selgeltnägija poole, et oma elumuredele lahendus leida?

EI. Ma ei usu igasuguseid soolapuhujaid, küll aga tunnistan, et usun unenägude seletajaid. Kui midagi unes nähtut kordub mitu ööd, siis vaatan tavaliselt järele, et mis on selle tähendus.

11. Oled sa kunagi end nii pildituks joonud, et ei mäleta pärast midagi?

EI. Millegipärast on mul alati nii, et mul tuleb teatud piir ette, kus ma tunnen, et kui ma veel alkoholi tarbima pean, siis lõpetan peadpidi WCpoti kohal öökides. Sel hetkel vahetan alkoholiklaasi alati veeklaasi vastu.

12. Kas oled magava inimese kõrval kellegi teisega seksinud?

JAH. Seda jäid meenutama klaasvilla tükke täis riided ja saunasoe viski, aga seda, kas too persoon päriselt ka magas või teeskles magajat, ma ei teagi – peaks küsima :)

13. Oled sa kunagi oma meest löönud?

JAH, eksmeest. Ta lihtsalt ajas mind nii kurjaks, et ma ei suutnud enam sõnadega midagi seletada, vaid silme eest läks vihast mustaks ja nii ma talle umbmäärase löögi vastu paremat näopoolt andsingi. Arvasin, et löök oli õrn, aga eksisin. Nimelt liikus ta nädala ringi sinakaslilla näolapiga. Aga siiski – minu sõbrannasid ei solvata!

14. Kas kahetsed oma esimest vahekorda?

EI. Pigem ajab see mind siiani naerma, sest oli nii palav suvine öö, et tollel noormehel higi tilkus ja seda otse minu laubale. Ma ei tea miks, aga see on lihtsalt naljakas. Aga ei mingit valu, ei midagi sunnitut ega ebameeldivat. Ilus oli!

15. Kas oled kasutanud pisaraid karistuse vältimiseks?

JAH. Väiksena kui ma midagi ära lõhkusin, siis lubasin pisarsilmi, et ma enam ei tee ja vits jäi tänu pisaratele kapi otsa uut korda ootama. Viimati tegin koleda teo ning ei öelnud enda noormehele, et lähen klubisse. Palusin talt pisarsilmi andestust ja õppisin sellest, et parem saada kasvõi kell 3 öösel SMS, et lähed välja kui “unustad” rääkimata. Siis päästsid mind pisarad, aga muidu võin öelda, et pisarad on naistel kerged tulema :)

Kas Triin räägib tõtt?

Kui tahad ise mängus osaleda, siis loe lisaks siit