Buduaari turg LIVE – info müüjatele

Buduaari turg LIVE
Buduaari turg LIVE — FOTO: 123rf.com

Buduaari LIVE turg on palju enamat kui lihtsalt ostupidu – see on eriline päev, kus saad oma seisma jäänud riietele uue elu anda ning samal ajal ka ise kasumit teenida. Kasuta võimalust, sest sellist ostupidu pole sa varem näinud!

Müügiboksid avatakse kell 11.00 hommikul ning osturõõm kestab õhtul kuni kella 17ni.

Müügiboksid asetsevad T1 keskuse 2. korrusel.

TINGIMUSED:

*Müüma on oodatud eraisikud (äriisiku info leiab altpoolt), kes soovivad müüa oma kasutatud riideid (laste, naiste, meeste) ja aksessuaare. Müügiplatsi (ja ka inventari) saab eraisik rentida väga mugavalt veebilehelt https://pood.buduaar.ee/

*Müüma on oodatud ka äriisikud, kes pakuvad ilu, moe-, ja elustiilikaupa. Eelistatud on disainerite looming ja originaalkaup.

*Äriisikud: Osalemiseks täida osavõtuleping SIIN!

*Ühel müügiplatsil võib olla kuni 3 müüjat.

*Ala: Müügiplatsid on standardmõõdus 2x2m. Suurema pinna soovi korral tuleb osta mitu platsi. Pinnad on täpselt välja mõõdetud ning tuleb arvestada, et kõik müüja asjad (laud, tool, stange, reklaamid jm) peavad mahtuma müügialale! Müügikohad paigutab korraldaja vastavalt ostupeo valdkondadele ja müügitsoonidele. Kindel asukoht selgub koha peal.

*Inventar: Igale platsile on ürituse tarbeks ettenähtud 1 tool. Oma inventari toomine on muidugi tasuta. Soovi korral on võimalik inventari lisatasu eest ka korraldajalt rentida (laud, stange /firmadel elektrit). Pea meeles, et inventari rentimise võimalus läheb lukku mõned päevad enne ürituse toimumist.


Üritusel on keelatud:

  • Kaubelda alkoholiga; tubakaga; narkootiliste ainetega; tulirelvadega ja replica (võlts) toodetega.
  • Renditud inventari väljaviimine turu territooriumilt
  • Pinna üleandmine kolmandatele isikutele ilma eelneva kokkuleppeta
  • Uute ja kasutamata kaupade hulgimüük (eraisik)

*Kohaletulemine: Müüjaid võetakse hommikul vastu T1 keskuse 2.korrusel alates kella 9.30st.

*Parkimine: Parkimine korrustel 2 ja 2A.

*Ürituse lõpp: Osaleja on kohustatud kauba ning isikliku inventari 09.09 õhtul hiljemalt kl 18.30 T1 keskusest ära viima. Renditud inventari peab müüja tagastama hiljemalt kell 18.00. Müügialale ei tohi jääda prügi.

*Heategevus: Üritusel on ka üllas eesmärk, mille käigus saavad müüjad oma müümata riided annetada (piiratud mahutatavus). Alles jäänud kauba peab müüja endaga kaasa võtma.

*Muu:

*Kõikidele koha broneerinud müüjatele saadetakse ürituse lisainfo umbes nädal aega enne üritust.

*Korraldajad ei vastuta müüjate tegevuse eest ning ei anna üritusel müüdavale kaubale garantiid ega vastuta müüdud kauba kvaliteedi eest. Kaupa puudutavad pretensioonid tuleb lahendada müüjal ja ostjal omavahel.

*Müüja vastutab lisaks müügikohale ka Korraldajalt renditud inventari (laud, stange) säilivuse eest. Inventari kahjustamise korral on müüja kohustatud hüvitama kahjustatud toote maksumuse.

*Keelatud tegevuse korral on Korraldajal õigus nõuda rikkuja lahkumist T1 keskuse territooriumilt.

*Müügikoha broneeringu tühistamisel kuni 8 päeva enne toimumispäeva tagastatakse 100% platsitasust, hilisemal broneeringu tühistamisel platsitasu ei tagastata.


BRONEERI KOHT NÜÜD:

Eraisikud: Müügiplatsi saab eraisik rentida väga mugavalt SIIT!

Inventari (laud ja stange) saab soovi korral rentida mugavalt veebilehelt Buduaari e-pood.

Äriisikud: Äriisiku müügikoha registreerimiseks tuleb täita osavõtuleping SIIN!

PS! Korraldaja jätab õiguse valida turule ürituse kontseptsiooniga sobivad ettevõtted.

LIITU KA MEIE FACEBOOK ÜRITUSEGA: BUDUAARI TURG LIVE sügis 2023 | Facebook

E-posti aadress: [email protected]