Buduaari turg LIVE tuleb taas!

Buduaari LIVE turg – esmakordselt Ülemiste keskuses!
Kui sinu riidekapp vajab tuulutust või vastupidi – soovid kappi täiendust, siis kutsume sind 10. septembril Ülemiste keskusesse. Kasuta võimalust, sest sellist ostupidu pole sa varem näinud!

Seekordne turg keskendub eelkõige second hand kaubale ehk oleme koos keskkonnateadlikud! Loe lisa ka Ülemiste keskuse põhimõtete kohta SIIN.

Üritus toimub keskuse peasissepääsu aatriumis kell 10-18. Müügiplatsid asetsevad Ülemiste nii 1. kui ka 2. korrusel.

Turg pakub lisaks rohketele müügipakkumistele eksklusiivset meelelahutust nii müüjatele kui ostjatele.

Kuna üritus toimub kaubanduskeskuses, on külastamine kõikidele tasuta.


Müüjatele:

Tegu on suurepärase võimalusega oma seisma jäänud riietele parem omanik leida ja sellega ka kasumit teenida. Buduaari LIVE turg ei ole lihtsalt ostupidu, vaid see on äge päev koos sõbrannadega ja kolleegidega.

TINGIMUSED:

*Müüma on oodatud eelkõige eraisikud (äriisiku info leiab altpoolt), kes soovivad müüa oma kasutatud riideid (laste, naiste, meeste) ja aksessuaare.

*Müüma on oodatud ka äriisikud, kes pakuvad ilu, moe-, ja elustiilikaupa. Eelistatud on disainerite looming ja originaalkaup.

*Ühel müügiplatsil võib olla kuni 3 müüjat.

*Ala: Müügiplatsid on standardmõõdus 2x2m. Suurema pinna soovi korral tuleb osta mitu platsi. Pinnad on täpselt välja mõõdetud ning tuleb arvestada, et kõik müüja asjad (laud, tool, stange, reklaamid jm) peavad mahtuma müügialale! Müügikohad paigutab korraldaja vastavalt ostupeo valdkondadele ja müügitsoonidele. Kindel asukoht selgub koha peal.

*Inventar: Igale platsile on ürituse tarbeks ettenähtud 1 tool. Oma inventari toomine on muidugi tasuta. Soovi korral on võimalik inventari lisatasu eest ka korraldajalt rentida (laud, stange /firmadel elektrit). Pea meeles, et inventari rentimise võimalus läheb lukku mõned päevad enne ürituse toimumist.


Üritusel on keelatud:

  • Kaubelda alkoholiga; tubakaga; narkootiliste ainetega; tulirelvadega ja replica (võlts) toodetega.
  • Renditud inventari väljaviimine turu territooriumilt
  • Pinna üleandmine kolmandatele isikutele ilma eelneva kokkuleppeta
  • Uute ja kasutamata kaupade hulgimüük (eraisik)

*Kohaletulemine: Müüjaid võetakse hommikul vastu Ülemiste keskuse laadimisalal (Jazz pesula läheduses) kl 08.00-09.45. Kohal peab olema hiljemalt kl 10.00, vastasel juhul on korraldajal õigus müügikoht ilma raha tagasimakseta loovutada.

*Parkimine: Nii keskuse ees olevas väliparklas, parkimismajas kui uues maa-aluses parklas Rimi hüpermarketi all on võimalik parkida iga päev vahemikus 08.00 kuni 01.00. Parkimismajas ja maa-aluses parklas on parkimine kuni 4h tähistatult parkimiskellaga, väliparklas seda piirangut ei ole.

*Ürituse lõpp: Osaleja on kohustatud kauba ning isikliku inventari 10.09 õhtul hiljemalt kl 19.30 Ülemiste keskusest ära viima. Renditud inventari peab müüja tagastama hiljemalt kell 19.00. Müügialale ei tohi jääda prügi.

*Heategevus: Üritusel on ka üllas eesmärk, mille käigus saavad müüjad oma müümata riided annetada (piiratud mahutatavus). Alles jäänud kauba peab müüja endaga kaasa võtma.

*Muu:

*Kõikidele koha broneerinud müüjatele saadetakse ürituse lisainfo umbes nädal aega enne üritust.

*Korraldajad ei vastuta müüjate tegevuse eest ning ei anna üritusel müüdavale kaubale garantiid ega vastuta müüdud kauba kvaliteedi eest. Kaupa puudutavad pretensioonid tuleb lahendada müüjal ja ostjal omavahel.

*Müüja vastutab lisaks müügikohale ka Korraldajalt renditud inventari (laud, stange) säilivuse eest. Inventari kahjustamise korral on müüja kohustatud hüvitama kahjustatud toote maksumuse.

*Keelatud tegevuse korral on Korraldajal õigus nõuda rikkuja lahkumist Ülemiste keskuse territooriumilt.

*Müügikoha broneeringu tühistamisel kuni 8 päeva enne toimumispäeva tagastatakse 100% platsitasust, hilisemal broneeringu tühistamisel platsitasu ei tagastata ja kohta teiseks kuupäevaks ei vahetata.


BRONEERI KOHT NÜÜD:

Eraisikud: Müügiplatsi (ja ka inventari) saab eraisik rentida väga mugavalt veebilehelt https://buduaar.tv3.ee/tellimine

Äriisikud: Äriisiku müügikoha registreerimiseks tuleb täita avaldus. Rohkem infot leiab SIIT!

PS! Korraldaja jätab õiguse valida turule ürituse kontseptsiooniga sobivad ettevõtted.

Korraldaja info:

Buduaar Meedia OÜ

Peterburi tee 81, 13816 Tallinn

E-posti aadress: [email protected]