Armas Buduaari lugeja!

September on alati olnud millegi uue algus. Nagu te näete, toimuvad uuendused ka meie Buduaari veebilehel. Muudatusi on teisigi. Buduaariga on liitunud palju uusi ja huvitavaid tegijaid. Meil on teile ka tore kingitus! Juba sellest laupäevast, 8. septembrist toome teieni uue trendisaate "Buduaar"! /Helena-Reet Ennet/

September on alati olnud millegi uue algus. Nagu te näete, toimuvad uuendused ka meie Buduaari veebilehel. Muudatusi on teisigi. Buduaariga on liitunud palju uusi ja huvitavaid tegijaid. Meil on teile tore kingitus! Juba sellest laupäevast, 8. septembrist toome teieni uue trendisaate "Buduaar", mis on mõeldud ilu- ja moeteadlikutele naistele, keda huvitavad uued trendid ja loomulikult värsked ilu- ja moeuudised.


Buduaari saadet saab vaadata nii eesti kui vene keeles. Eestikeelsena laupäeval TV3-s kell 10.30 ja venekeelsena kell 9.30 kanalil 3+. Eriti lahe on see, et saadet saab vaadata ka meie veebis!! Saatejuhtideks on meie enda Buduaari ilutoimetaja Mari Ojasaar ja moetoimetaja Kristi Ojasaar. Buduaarikatel on igas saates võimalik võita üks eriline auhind- jah eriline! Mis, seda me ei ütle, aga eriline on ta sellepoolest, et igat saadet külastab keegi kuulus külaline, kes annab ühele televaatajale kingituseks ühe oma isikliku asja. Meie Buduaari leheküljel saab saatekülalisele esitada küsimusi ning küsimus, milllele saatekülaline vastab ongi võiduküsimus!


Uut on veebis veelgi. Sellest nädalast alustasime uue rubriigiga "Seitse". Selles tahame teieni tuua rohkem ja vähem tuntud inimeste arvamusi, mõtteid ja eelistusi. Millist kreemi või ripsmetushi keegi armastab kasutada? Mida ostaks kui raha poleks probleemiks või mida lihtsalt ihkavad meile tuntud inimesed aga pole veel jõudnud mingil põhjusel osta. Millised on popid töökohad ning mis on elus nende jaoks tähtis. Rubriik "Seitse" võiks olla ka kohaks kus me omavahel saame lobiseda ka oma eelistustest. Miks mitte jagada oma kogemusi teistega ;)


Loomulikult püüame me endiselt teieni tuua parimad lood suhetest, seksist, tervisest, kodustest toimetustest, kaaluprobleemidest, trendidest, ilust ja paljust muust. Lähipäevadel lisandub meie veebile ka superlahe trendi- ja shoppinguinfo.


Koos teiega tahaksime Buduaarist teha maailma parima naisteveebi, kus koos lobisemas käia, häid mõtteid vahetada, üksteist hea nõuga aidata ning harivat ja huvitavat lugemist pakkuda. Iga teie nõuanne, kommentaar ja hea mõte on alati teretulnud!

Palju armastust ja toredat septembri algust!

 

 

Helena-Reet Ennet
[email protected]