Kaks presidenti korraga!

Lugesin hiljaaegu, et mehed suudavad seksita olla mitte rohkem kui 1 aasta. Naised see-eest kaks korda kauem ehk kogunisti 2 aastat. Mis juhtub inimesega siis, kui vastavalt soole aasta või kaks on möödas ning endiselt „kuival“, teada ei saanud.

Seksuoloogid liigitavad seksuaalse vajaduse primaarsete sekka ning teatavasti on inimese primaarsete vajaduste mitte rahuldamise tagajärjeks surm. Tõsi küll, pole kuulnud, et ühegi inimese surma põhjuseks oleks olnud „seksuaalse vajaduse ebapiisav rahuldamine“.

Seksuaalselt rahuldamata inimene on kergesti ärrituv, sagedasti stressi või depressiooni käes kannatav ning samuti vastuvõtlikum kõikvõimalikele viirushaigustele. Seega pole kahtlustki, et seksi võib pidada imerohuks kümnete kui mitte sadade haiguste vastu. Samas on igal heal asjal ka oma varjukülg.

Kes, kui palju ja mida tahab, sõltub inimesest ning inimesed on teatavasti äärmiselt erinevad. Mingisugust „keskmist vajadust“ seksuoloogide arvates ei eksisteeri ning miks peakski? Peamine, et partneri vajadustega arvestataks ning kompromiss mõlemaid pooli rahuldaks.
Ühiskonnas juurdunud vabameelsus ning uus elustiil tähendavad aga mitmete piiride hägustumist või sootuks kadumist. Piirid kui loob, loob igaüks ise ja vaid enda jaoks. Elu tuleb ju elada täiel rinnal! Niisiis kui potentsiaalne kompromiss ikkagi ei sobi, leitakse mõni vaid endale sobiv pääsetee. Näiteks teine või ka kolmas partner olemasolevale lisaks.

Üks tuttav sõbranna avastas hiljaaegu, et tema noormehel, kellega oli oldud koos ligi 3 aastat, on saja kilomeetri taga ka ametlik kaasa ja seda juba rohkem kui 10 aastat. Lisaks ka kaks last. Mees lihtsalt oskas asju korraldada vastavalt oma vajadustele ning pani naised uskuma, et neist eemal veedetud ööd mööduvad töötähe all. Kahjuks ei tea, millega see meesterahvas leiba teenib, kuid hea müügimees või poliitik saaks temast kindlasti- kui ta just ei juhtu seda juba olema.
Teine mõtlemapanev lugu on üsna igapäevane. Sedapuhku on tegemist naisterahvaga, kes magatab oma ülemust juba pikemat aega. Prestii