Pyari: Buduaarikate dźungliseadused- tere tulemast metslaste sekka!

Pyari on üks enam kui 30 000 naisest, kes elab maailmas nimega Buduaari Suhtlemisfoorum. See on virtuaalmaailm, kus igaüks saab maski nurka visata ja olla see, kes ta soovib. Pyari on foorumi naiste seas üks populaarsemaid buduaarikaid, nüüdsest hakkab ta oma kolumnis vahendama seda, mis tegelikult toimub naiste peades….

Oma esimest kolumni tuleks alustada täitsa algusest ja alustajatest.
Umbes 5 aastat tagasi ise roosas maailmas teed sammuma asudes polnud palju vaja. Naised rääkisid ääri-veeri pillidest, seksist trükiti punastavalt ja ümber augu, vastuse küsimusele said mõne kuuga ikka kätte- elu oli vaikne ja lihtne.

Aastad on möödunud ja Buduaarist on saanud tõeline džungel, kus seadused on kirjutamata ja ellu jäävad vaid tugevamad. Nõrganärvilised võiksid piirdudagi esilehega, kus mahe uudistevoog paitab silmi ega nõua matšeetet või pump-püssi džungliavarustes vastu pidamiseks.
Kui oled kogunud veidike julgust, varunud kõrvale taskurätipaki (juhuks, kui mõni erikuradivihane gorilla peaks ründama), joogipudeli (mõned teemad lähevad ülikuumaks) ja toidu (džunglisse sukeldudes ei pruugi nii ruttu enam välja saada), siis tere tulemast Buduaari foorumisse!

Buduaari foorumi džunglis võib kohata erinevaid iseendeid. On elevante, kes rahulikult ajast aega kulgevad, kümblevad mõnusamates teemajõgedes ja õpetavad oma iidse tarkusega nooremaid pärdikuid.
Metsistumise tulemusena on välja ilmunud ka kiimalisemaid paaviane. Need on kõige ohtlikumad, kellega kokkupuudet tasub vältida. Oma nartsismis ei märka nad teisi isendeid, vaid naudivad oma veripunaste pepude välgutamist ja teiste ärritamist. Kõige rohkem võib kohata neid seksi-teemades, kus nad uurivad ja puurivad kaasolendite ajusid. Nad ei tee seda huvi pärast, vaid neile lihtsalt meeldib kuulata oma huilgamist üle džungli – vastu kõmisemas vaid tühjus.

Meeldivaks äraolemiseks soovitan kaevuda karmimasse tihnikusse, sest just seal võib kohata haruldasi ja kaitse all olevaid isendeid. Need on tavaliselt aastakümneid elumerelainetel seilanud emavaalad (siputamas nüüd sabaotsa kuumas džunglis) või tublimad noored jõehobud. Nemad oskavad laenata lõkke tegemiseks tikku, peksta paaviane või niisama muhedalt ära olla.

Kui tahad ellu jääda, siis tulebki pikemalt seigelda ning leida need mõnusamad loomad üles. Sealjuures peab olema piisavalt osavust paavianidele banaani visata ning leida ise enda jaoks sobiv looma vorm. Loomastumine Buduaari foorumis on garanteeritud. Endaks on raske jääda.

Vahel harva eksib džunglisse ära isasemaid loomi, paljud neist ei pea kaua vastu, väga vähesed on tulnud ja jäänud. Nemad on rohkem lumeinimesed. Vahel ilmutavad oma karvast rinda, kuid kaovad ruttu, sest džungel on iseenesest roosa, mis roosa. Ja nagu öeldud, siis on oht loomastuda teistesuguseks üsna suur. Kuid isased on alati oodatud emaste seltskonda. Testosteroonipilvekesed muudavad emasloomad rahulikumaks ja taltsaks.
Aga vahel juhtub, et mõni veidi emasem isane tuleb otsima omale paarilist, kuid Buduaari foorum on selle jaoks täiesti vale koht. Meie emased ei otsi paarilisi, hingesugulasi või suure väljalaskekollektoriga traktoreid. Me oleme ainult ellujääjad, surfajad ja kütid. Uued proovivad ellu jääda, ellu jäädes hõljume lainetel ja kauem olles hakkame küttima. Kütime üksteist, kütime auhindu, kütime tillukesi paaviane…

Loodame vaid, et Jumal meie roosas taevas lubab loomakestele veel ilusamaid aegu, roosamaid unistusi ja mitte hävitada loodusliku valikuga kõik paavianid, sest mida kirjum džungel, seda roosam meel.

Kohtumiseni džunglis, vaba teema, seksi, ilu, reisimise ja teistes kaugemates nurkades!

 

/Pyari/