Pyari: Naised on siis bitchid või mitte?

Vend- vendlus, õde- õelus, naised on ussisugu. No on ka päriselt nii või on see mõni järjekordse targa mehe vanasõna (rõhk sõnal isane)? Mehed on loodud tugevaks, aga hingelt õrnaks. Kuna naised on õrnad, siis peavad nad olema hingelt tugevad, vaimsete “munadega”.

Vend- vendlus, õde- õelus, naised on ussisugu. No on ka päriselt nii või on see mõni järjekordse targa mehe vanasõna (rõhk sõnal isane)?

Mehed on loodud tugevaks, aga hingelt õrnaks. Kuna naised on õrnad, siis peavad nad olema hingelt tugevad, vaimsete “munadega”.
Bitchimine on nagu pimedaks jäämine ja siis paremini kuulmine. Et kui sünnid nõrga naisena, siis tuleb ellujäämiseks olla iseloomult tugev.
Et naised siis ongi loomult bitchid?

See jäägu ikka kõigi enda otsustada, aga 99% neist naistest, keda ma tean, seda pole. Jah, nad tätoveerivad end mehemoodi, joovad kännuämblikuks, ropendavad nagu voorimehed, löövad jobudel hambaid välja, nagistavad nagu nugised… Jutt ei käi muidugi ühest inimesest, vaid iga isend kannab oma bitchi nagu Jeesus risti ja okaskrooni teel Kolgatale (välja arvatud siis see osa, kus keegi piitsutab tagant – keegi ei julge seda bitchile teha, bitch piitsutab vastu).

No, kas pole hirmus – Hello Kitty särgi ja sussidega tibins, kes joob su laua alla ja puhastab kõrvu vibraatoriga?
Aga siis, kui mitte keegi enam ei näe ega kuule, on meie kangelasel raske neerupõletik ja ta koristab, kraamib läbi suurte valude oma armsat väikest korterikest. Hello Kitty tšikile tuleb buduaarikas külla, keda ta pole kunagi näinud, kelle nime peaaegu ei tea, aga ta lihtsalt tahab, et kõik oleks ilus ja tundmatul igati hea, ka läbi valu ja pisarate.

Mida teeks mees samal ajal, samas olukorras? Istuks diivanil, teeks tolmuimeja undamise asemel “röööööts!” ja kui ootamatu koputus käiks, siis vannuks kõik maapõhja, et peab diivanilohust end üles ajama.

Lähme külla järgmisele “bitchile” (nüüd juba jutumärkides). Ta jääb sulle kindlasti tänaval vastu tulles silma: enne tulevad pikad jalad, seejärel juuksed ja siis ta ise. Mehed löövad kahele poole lahku nagu Punane meri Johannese teel tõotatud maale (see vist peaks ka kuidagi Piibliga seotud olema). Naised kadestavad, mehed kardavad.
Siis läheb “bitch” nurga taha, istub autosse ning põrutab McDrive’i, tellib BigMac’i ning jääb vaikselt burgerit nosima ning mõtlema helgeid mõtteid tulevikust ja kodusoojusest.

Kuidas siseneb mees? Enne püksinööp, siis kõht, rinnad, nina ja lõpuks mees ise.
Ta õnnistab oma kohaloleku sisse munade kohendamisega ja vaatab kilava pilgu üle inimeste. Keegi ei vaata.
Kui ta istub McDonald’sisse maha ja hakkab burksi sööma, siis kõik vaatavad: “No on õgard! Raudselt tuli siia lapsi nillima! Perv…”

Naised pole bitchid, nad lihtsalt paistavad sedamoodi. Eesti keeles kõlaks see nii, et kui sa ise oled jobu, siis teine naine lihtsalt peegeldab sulle seda kahekordselt vastu. Mehed jälle ei peegelda, sest nad on nii nagu on kogu oma munade ja seljapekiga.

Igatahes… kui järgmisel korral märkad, et mõni eit on ilge bitch, siis kaalu võimalust, et oled ise samasugune (kui mitte hullem).

/Buduaarile Pyari/