Pyari: Naised, te olete haiged!

Küll on ikka meie seas haigeid naisi. Võib-olla ongi haige olemine uus normaalsus ja terve olemine ebanormaalsus. Esitan oma arvamuse Buduaari foorumi vastuste ja vestluste põhjal.

Küll on ikka meie seas haigeid naisi. Võib-olla ongi haige olemine uus normaalsus ja terve olemine ebanormaalsus. Esitan oma arvamuse Buduaari foorumi vastuste ja vestluste põhjal.

Hingelt haiged

Raske elu küll – mehed joovad, ei tööta, ämmad pinisevad, vanemad ei mõista, sõbranna on bitch, mees petab, peksab (aga kindlasti mitte midagi enda küljes rippuvat, vaid ikka oma vaest naist), mehe vanaema hirmutab-kollitab. No mis elu see on?! Hing on haige, süda on puru.
Vaadates teemat Hingemured, siis Eesti naiste hädadel pole otsa ega äärt. Alates sellest, et mees vastab töökaaslase kõnele lausega “Seksiabi Vallo kuuleb!” lõpetades sellega, et mees tunneb, et pole päris vaba, kui pidutseb oma armsa naisega – tahab ju ikka üksi ja teiste naistega. Raske on see elu, on raske küll.

Seksihaiged

See on eriliselt raske haigus. Paljud naised ei suuda otsustada, millisesse auku neist mitmekümnest peaks küll sisse laskma. Miks Jumal lõi naisele nii palju auke? Ja miks Jumal lõi naise nii otsustusvõimetu? Oleks elu ju palju lihtsam, kui kogu toimetus käib ainult ühe, maksimaalselt kahe augu kaudu.
Ei suuda ju naised otsustada, millise augu kaudu võib rasedaks jääda ja kas üldse võib rasedaks jääda, kui seksi ajal mängisid mehe tagumikul nagu chembedel ja lõid vilet. Kui need küsimused ei saa arukat vastust, siis tekib veel rohkem küsimusi. Milline on kole riist? Aga milline kole häbe? Miks mehed oma trussikuid nuusutavad? Aga miks nad sokkidega seksivad?
Ja kui vastuseid ei tule, siis tuleb ise kirjeldada mahlakalt ja värvikalt oma viimast matši sängisambos. Loomulikult oodatakse rõkkavaid ovatsioone: “YEAH, YOU SCORED!!”.
Kellele haigus, kellele elustiil.

Vaimuhaiged

Raske on teha vahet, kumb pool on vaimuhaige: kas need, keda kutsutakse vaimuhaigeteks või need, kes niimoodi teisi kutsuvad. Selge see, et kumbki pool vaimuhaigusest lokkab.
Räägin siis loodetavasti terve inimese mõistuse poolelt. Vaimuhaige inimese võib tunda selle järgi, et suunurgast tilgub tal pidevalt ila või vahtu, silmad on pahupidi ja pool pead kiilaks pügatud. Tema tüüpiline kõnepruuk: :P, :), :(, :D. :S, “käi p****”, “sina, tatt, hoia oma suu kinni”, “mina ka”, “sama siin”, “arvan sama” jne. Rohkem väljendeid nad üldiselt ei oskagi. Nad liiguvad ringi nagu vaimud (sealt tuleb ka vaimuhaigus), keegi ei oska öelda, mida nad teevad, kes nad on – nad lihtsalt eksisteerivad ja kollitavad.
Tihtipeale tekitavad ka oma kommuuni, paljundavad oma isiksust varikontode näol ning vaimutsevad edasi. Sealjuures kiidavad nad teisi (ennast) ikka takka ning vaidluste puhul tuleb 10 Buduaari akent lahti võtta, et kõik kontod enda kaitseks teenima panna.
Keegi ei teagi, kas foorumis on ainult üks paljunenud vaimuhaige või on neid mitu. Ega ta nähtavasti isegi tea- ta siiralt usub, et tal on “sõbrad”, kellest üks on süütu kristlane, teine abielus mitme lapse ema, kolmas rikkurite võsuke jne.
Peaasi, et ta kunagi üksi pole.

Päriselt haiged

Buduaaris levib viirus! Hoidkem ettevaatlikkust! Säilitagem paanika! See on kas linnu(tibi)gripp, suu- ja sõrataud või roosatõbi.
Ühe kasutaja haiguskulg lõppes neerupõletikuga, teisel kõrvapõletikuga, kolmas jäi üldse rasedaks. Ka rasedus võib nakkav olla (seksi ja suhete teemas selgub, et erinevates tubades seksist mõtlemine võib mõjuda tiinestavalt)!
Buduaarihaiged oleme juba kõik (loomulikult oled ka sina Buduaarihaige, kui juba selle kolumni lõpuni oled viitsinud lugeda), nüüd läheb edasine veel raskemaks.
Et mitte haigestuda, siis vältige Buduaari mõnda aega… Või tulge meie sekka kas seksihaigena või hoopis vaimuhaigena. Välk kaks korda samasse kohta ei löö ja kahte haigust ometi põdeda ei saa.


Pyari, lümfipõletikus.