Väike seiklus naistele: Taltsuta Carlos ära ja puhka Hispaanias

Tänasest kolme nädala jooksul on sul võimalus kaasa lüüa ühes ebatavalises mängus, mille peakangelaseks on  üks ebatavaline mees. „ Taltsuta Carlos ära!”. Carlosega saad suhelda e-maili teel carlos@buduaar.ee ja foorumis Buduaari mängude teema all „Carlos” http://buduaar.ee/Foorum/Forum/thread/7  

Tänasest kolme nädala jooksul on sul võimalus kaasa lüüa ühes ebatavalises mängus, mille peakangelaseks on  üks ebatavaline mees. „ Taltsuta Carlos ära!”

Carlos! Carlos! Carlos! – temaga on kõik teistmoodi kui tavaliselt! Nii ütlevad inimesed, kes on oma elus kohanud seda hispaania ja eesti juurtega Rootsis üles kasvanud vagabondi. Jah, kahtlemata on sellele kaasa aidanud tema pilkupüüdev välimus, avatud suhtlemismaneerid, segavereline temperament, kirglikkus, teadmised ning lai silmaring.
Mida me õieti teame sellest 27 aastasest noormehest? Ta on rõõmsameelne ning peab ennast tagasihoidlikult pidevalt uusi asju avastada soovivaks maailmakodanikuks, kelle meelest elu on kingitus, millest tuleb kõik võtta. Carlos sündis Rootsis, tema vanavanemad pärinevad Hispaaniast ning Tallinnas elavad tema sugulased, kelle tõttu ta  ka nüüd Eestisse puhkama on sattunud. Tänu perekonna heale majanduslikule olukorrale sai temast kiirest elu nautida oskav sõltumatu romantik, kelle jaoks elutempo on alati olnud kümmetuhat pööret minutis.

Paljuski tänu vanemate korraarmastusele, lõpetas ta Stockholmi Ülikooli majandusteaduskonna väga heade tulemustega. Inimesed ütlevad, et ta pea lõikab ning kui Carlos sooviks, oleks ta väga hea kirjanik, kunstnik või isegi õpetaja, aga Carlosele sellest ei piisa- ta peab kõike proovima olles töötanud nii mees-stripparina kui Wall Streeti börsimaaklerina. Carlos on lindprii, kes lahkus Rootsist pärast lahkuminemist oma kauaaegsest modellist elukaaslasesest. Just väiksemad ja suuremad skandaalid on siiani iseloomustanud tema suhteid naistega ning kohati jääb mulje, et seda kuuma meest ei suuda ükski naine absoluutselt taltsaks teha.

Ta on veetnud aega Ameerika Ühendriikides ja erinevates Euroopa suurlinnades ning kunagi sahistati isegi tema ja Ameerika staari Lindsay Lohani kiirsuhtest,  kuid eraelu detailidest rääkides armastab Carlos diskreetseks jääda.
Teda veetleb uus ja huvitav, põnev ja senikogematu. Talle meeldivad samaaegselt täiesti vastuolulised nähtused – ta võib sportautodega kihutada , ennastsalgavalt hommikuni tantsides pidutseda või head sigarit ja shampanjat nautida ning samas lahendada ka keerukaid äriprobleeme. Talle ei meeldi pelgalt pinnapealsus ning väline fassaad on tema puhul vaid üheks paljudest kriteeriumitest, mida ta inimese juures hindab. Ta on sportlik ja tugev, samas vajadusel väga õrn ja hell.

Kuigi Carlos on  murdnud nii mõnedki südamed, siis naistega on Carlosel vedanud, või õigemini on naistel vedanud, et selline tüüp olemas on. Kes ei tahaks oma ellu veidi sellist põnevat, kõditavat intriigi ja actionit, mis südame natuke kiiremini tuksuma paneb. Carlos on kirglik, ta armub ja armastab, tülitseb ja hoolib, on romantliline ja seksikas, kuid samas ka vahel ettearvamatu ning taltsutamatu. Aastad on muutnud ta vaid pisut taltsamaks ning ennast kontrollivamaks, ikka ja jalle pääseb valla tema kuumavereline loomus ning poisilik sharmantsus.
Carlosega on alati huvitav, sest tema huumorimeel ning positiivsus on lausa nakkavad. Talle meeldib kirjandus, luule, mootorrattad ja sisukad naised. Ta austab ja armastab naisi ning on valmis nende nimel paljuks – samas ootab ta täpselt sama ka neilt.

Loomulikult on Carlosel ka puudusi – kohati on ta lihtsalt lapsik ja enesekesne. Vahel isegi kurb ja teistest eemalehoidev. Ometi juhtub seda tema dna juures haruharva. Vahel läheb Carlos üle piiride – ta käitub oma emotsioonidest lähtuvalt ning võib seetõttu järsult lõpetada mitmeid pikaajalise perspektiiviga projekte lihtsalt millegi uue ja huvitava nimel. Uskuge, ta lihtsalt ei saa teisiti, sest julge süda ning kartmatu hing on tema õnn ja õnnetus.

Carlosega ei ole lihtne ning tema taltsutamine ei pruugi olla üleüldse võimalik. Ometi on ta praegu siin oma sugulaste juures ning Buduaaril on õnnestunud teada veenda ühes huvitavas mängus osalema. Selle mängu nimi on „ Taltsuta Carlos ära!”. Mängu eesmärgiks on võita mängleva kergusega Carlose tähelepanu, kasutades oma naiselikku kavalust ning seksapiili. Midagi enamat me lubada ei saa ja seda ei garanteeri ka Carlos, kuid miski pole võimatu ja äkki oled just sina Carlose järgmine südamedaam, kes temaga Hispaaniasse talvituma sõidab. Ja see viimane lause pole nali, sest Carlos on lubanud, et just Hispaania  puhkus on kingituseks sellele naisele, kes talle eeloleva 3 nädala jooksul kõige enam meeldima hakkab.
 
• Carlosega saad suhelda e-maili teel carlos@buduaar.ee ja foorumis Buduaari mängude teema all „Carlos” http://buduaar.ee/Foorum/Forum/thread/7  

Kui soovid Carlost taltsutada, siis toimi järgmiselt:
• Saada talle e-mailiga  oma foto, nimi, vanus, elukoht ja hobid
• Lisaks ootab Carlos sinu esimeses kirjas vastuseid järgmistele küsimustele:
Miks sa otsustasid kirjutada?
Millised mehed sulle meeldivad?
Mis on see, mis üldjuhul sinu juures meestele kõige rohkem meeldib?

Carlos vastab igale esimesele kirjale, mis sisaldab eelpool palutud infot.