Millist kehaosa eelistad sina?

Viimasel ajal kummitab mind üks mõte: kas inimene polegi enam ühtne tervik? Üha enam ja enam kuulen ja märkan, kuidas räägitakse ainult teatud kehaosast inimese juures. Umbes et kas sa Mari tead, see suure pepuga.

imageManager_248005Ahjaa, see Mari, tal on tõesti see tagumine pool üsna suur… Ja juttu jätkub kauemaks. Mis ajast peale teatud kehaosad eriti väärtuslikuks muutusid? Tutvumiskuulutustes otsitakse rinnakat naist. Nii et kui sul suuri rindu pole, siis pole sa ka õige naine sellele kuulutusele vastama. Kuna sinu rinnad on väiksed, jääd sa pika ninaga, aga kas mehed üldse teavad, millest rinnad koosnevad… Rasvast naist nad ei otsi, aga suuri rindu armastavad küll.
Kuhu kadus iseloomu väärtustamine? Millal keegi ütles mulle, et kallis, sul on nii hea iseloom? Viimati kuulsin, et ma armastan su peput. :) Mis selles pepus nii erilist on? Ta ei räägi, ei näe, võtab vaid ruumi.
Esimest korda meessoost inimesega kohtudes vaatan mina hoopis riietust, ega otsi teatud kehaosa täpset ideaalsust, riietuse järgi saab enamasti aru, kas inimene eelistab mugavust, stiilsust või midagi muud. See annab väikese ülevaate ka iseloomust. Kui tüübil on ikka esimesele kohtingule minnes dressid jalas, siis kardan, et teist kohtingut ei tulegi, sest ta ei näinud minu silmis piisavalt vaeva.
Täna külastasin huvi pärast Armastusesaali jututuba. Esimese asjana küsiti, et kas mu pepu on vormis, ja teisena, et kas mul on suured rinnad. Huvitav, justkui muu polekski tähtis. Peaasi, et mul pepu ja rinnad õiges suuruses oleksid. Ja mis vahet netis üldse on, kas ma olen pesulaud või tissimiss? Tema mu rindu ju nagunii ei näe:). Mulle jääb arusaamatuks, mis teema nende suurte rindadega üldse on? Kas mees tahab õhtul voodis ühe pea alla panna ja teise tekiks peale lükata? Ma kahtlen.
Ehk tulevikus leiutatakse iseseisvad pepud ja rinnad, täpselt need kehaosad, mida sa eelistad, ja nii ei peagi kellegagi tutvuma sellel eesmärgil, et teada saada vaid seda, kui palju on selle inimese rinnaümbermõõt, sest sinu rinnapaar ootab sind poeletil. Jalgu, suud ja muid kehaosi ei pea koju vedama.
Suvi saab juba hoo sisse ja paljud suunduvad randa, nii lähen minagi ja vaatan, mis neis pepudes, rindades ja muudes kehaosades nii erilist on. Päikest!


Kärt Teorein