Naise kaalutõus on suhte lõpp?

Olen huvi pärast pilvistel suvehommikutel Saksa kanalitelt talk-show'sid vaadanud. Kord olid stuudios kaks noort. Tüdruk kurtis, et tema noormees ei näita tema vastu enam seksuaalset huvi üles ja see ei rahuldavat tüdruku vajadusi.

Noormees tõi vabanduseks välja selle, et tüdruk on paksuks läinud. Suhte alguses olevat ta parem välja näinud. Tean ka oma tutvusringkonnas üht neidu, kes pärast seda, kui oli silmnähtavalt juurde võtnud, mehe poolt maha jäeti. Nende suhe oli selleks ajaks kestnud mitu aastat. 

Kaalutõus toob endaga kaasa ohu, et atraktiivsus kaaslase silmis võib väheneda. Kui lõuaalune väga pehmeks muutub ja teksased väikeseks jäävad, ei pruugi neiu välimus enam noormehele meele järgi olla. Ma ei väida, nagu veidi kaalukam naine ei võiks seksapiilne olla. Võib küll! Kuid maitsete erinevusest tulenevalt leidub ka mehi, kes vaid saledaid naisi eelistavad.

Tunnistan, et ka mind ei vaimustaks, kui mu enda mees mõne mitte minu maitsele vastava muutuse oma välimuses läbi viiks. Siinkohal on paslik ära mainida, et arvamusega, et loeb vaid sisemine ilu, ma nõus ei ole. Väline veetlus peab sisemisega tasakaalus olema. Vastasel juhul puuduksid suhtest füüsiline tõmme ja kirg. Füüsilise tõmbe olemust võib võrrelda poodlemisega – silm hakkab peale ja käsi külge ikka ilusatele esemetele.

Aps, mida tihti püsisuhtes olles tehakse, on see, et hakatakse üha vähem rõhku oma välimusele pöörama. Teineteisega harjutakse nii ära, et pole probleem oma kallimat pid