Seksimull

Seks on definately ülehinnatud meelelahutus. Kõik teevad seda ju kõigiga. Ei ole vallalist naist, kes ei anna. On vaid mehi, kellele ei anta. Ma väidan, et naised ei seksi vaid seksi enda pärast, vaid et anda signaal, et partner teda tol hetkel väärib.

imageManager_280476Rõhk on sõnapaaril „tol hetkel”, sest vahel alkoholi ja ilusate valede ning pikaleveninud nunnaelu mõjul hindab naine mehe võimeid üle. Loomulikult loodan ka mina iga kord, ei oi nüüd saan head seksi. Tühja.

Seks on lihtsalt hind, mida me läheduse eest maksame. Oi neid süümekaid ja ctrl+alt+del mõtteid, mis tõmbavad konto ikka väga tühjaks. Naine on nõus seksiga, peaasi et saaks kaissu. Mees on nõus kaisuga, kui teab, et saab enne ja/või pärast seda seksi.   

Olen hetkel selline harva ligitikkija tüüp. Jube ettevaatlik ja vähenõudlik. Kui msn-is oleks alajaotus „sex buddy”, siis oleks mul üks tegelane seal vahel liinil. Me trehvame ööklubide koridorides või väikelinnade tänavanurkadel ja mingil salapärasel moel leiame üksteise seltskonna olevat selle kõige õigema, kellega koos kuhugi ära hüpata. Mulle meeldib tema ärme-mängi-mingit-mängu ausus ja talle meeldib, et kui ta hommikul ärkab, on minust alles vaid kortsus linad. Nende süllejooksmiste vahepeal me ei suhtle. Seks ei tee meist paari ja kuigi me mõlemad seda tahame ja isuga teeme, siis tunnen end koju kõndides pigem nurjatu kui õnnelikuna. Seks pole sellist üürikest lähedust väärt.  

Tunded vastuoksa on jälle alahinnatud. Kui seks on mitteverbaalne eneseväljendus, kus mõlema eesmärk on hetkeks, korraks, õhtuks, päevaks-paariks rahuldust saada, siis kuidas saab nii, et tunded on vähem ja lühemaid või hillitsetumaid laineid tekitavad ning miks ei kehti siin win-win tasakaal? Sa võid omalt poolt teele läkitada maailma kõige kaisutavamaid armastuskirju või sms-e, aga sa tead juba ette, et sa jäädki sinna lõpuni minemise ja aus olemise ääre peale ihuüksi ühel varbal tasakaalu hoidma ja teise osapoole tulemist ootama.

Oletame, et te näete oma uut lemmikmeest (seks pluss tunded) kuskil avalikus kohas ja peate midagi ütlema kõrvkuuldavalt, siis kumb tundub kohatum öelda, et kas ma „seksin selle mehega” või et „ma armastan seda meest?” Aga kumba te julgete rohkem mehele öelda, et kas ma tahan sinuga armatseda või sind armastada? Mina kipun tahtma tundeid  ja ma igal sajal juhul lähen mehega, kes tükib pigem minu hinge kui minu voodisse.  

Seksiga te mind ei püüa. Liiga habras, liiga üürike. Ja liiga sarnane eelmistele, õhku täis lootustele. 

 

Daisy