NÄDALAVAHETUSEL BUDUAARI TURUL: Mari Ojasaar ja KUMA liblikad

NÄDALAVAHETUSEL BUDUAARI TURUL: Mari Ojasaar ja KUMA liblikad

Juba sel nädalavahetusel toimub Tallinnas selle kevade kõige suurem ostupidu. 12. ja 13. märtsil koguneb Saku Suurhalli üle 200 müüja, teiste seas ka Mari Ojasaar, kes on tuntud ilu- ja moemaailmas. Mitte kõik ei pruugi teada, et KUMA Design liblikate taga peitubki Mari Ojasaar. 

Juba sel nädalavahetusel toimub Tallinnas selle kevade kõige suurem ostupidu. 12. ja 13. märtsil koguneb Saku Suurhalli üle 200 müüja, teiste seas ka Mari Ojasaar, kes on tuntud ilu- ja moemaailmas. Mitte kõik ei pruugi aga teada, et KUMA Design liblikate taga peitubki Mari Ojasaar. 
 
KUMA liblikad on valmistatud nahast ja valmivad käsitööna. Sobivad kandmiseks prossina pluusikrael ja rinnas, aksessuaarina ridikülil või sallil, ehtena peas või nahast käerihmal. Liblik-prossid, mis muudavad särgikrae omanäoliseks ja pilkupüüdvaks, on uudsed tänu oma prossinõela kinnitusele. Samuti sobib pross kasutamiseks välisriietel, sest on tehtud vetthülgavast materjalist.
 
KUMA liblikad tulevad turule müüki väga hea hinnaga. Valik on suurem kui pooodides.
 
Buduaari turg LIVE toimub juba sel nädalavahetusel Tallinnas Saku Suurhallis ning Buduaari veebikeskkond hoiab lugejaid sellel nädalal kursis, millega tulevad kahepäevasele ostupeole kauplema Eesti elu staarid.
Kas plaanid samuti Buduaari turule tulla?