EVELY VENTSLI PEAB võiduvõimalusi heaks: “Iga turniiri tuleb võitma minna!”

EVELY VENTSLI PEAB võiduvõimalusi heaks: “Iga turniiri tuleb võitma minna!”
erakogu

Juba 1.aprillil leiab aset Buduaari esimene heategevuslik pokkeriturniir. Iga turniiril osaleva mängija eest kannab OlyBet 1 € MTÜ-le Tallinna Naiste Kriisikodu ning turniiri erikülaliseks on särav pokkerimängija Evely Ventsli. Küsisime naiselt, kui heaks ta enda võiduvõimalusi hindab.

Evely rääkis, et praegune pigem kodune eluviis on kaasa toonud selle, et pokkerit mängib ta rohkem kui varem. “Pokkeri mängimiseks peab tõepoolest aega olema ja kodust aega on tänu levivale viirusele oluliselt rohkem kui varem, seega viimasel aastal olen online pokkerit mänginud kindlasti rohkem kui eelnevatel aastatel. Nii eelmisel kui sellel kevadel on mind aga pigem pannud rohkem mängima ETPF´i Team Challenge, mis igal esmaspäeval ”kohustab” mängima ja oma tiimile punkte jahtima,” rääkis ta.

Naist võlub pokkeri juures kõige enam selle mitmetahulisus. “On palju millega arvestada ja mida jälgida. Sa võid reeglid selgeks saada, aga kas sa tegelikult ka mängida oskad, see oleneb kus, kelle vastu, millise sisseostuga turniiridel mängima lähed. Samad kaardid, erinevad inimesed, erinevad situatsioonid, erinevad otsused.”

Ta tunnistab, et iga bad beat ajab korraks vanduma, aga eelkõige on pokker Evely jaoks siiski mäng. “Korraks on valus, aga nii et tuju pikaks ajaks rikutud oleks, kindlasti pole. Mind on õpetatud, et kaotatud kätesse ei tohi kinni jääda ja üle analüüsida. Eks seda on kergem öelda ja raskem järgida aga mõte on õige.”

Buduaari pokkeriturniiril hindab ta oma võiduvõimalusi heaks. “Ig turniiri tuleb võitma minna, muidu poleks ju mõtet alustadagi. Annan endale aru, et minu ”pea eest” on väljas eriauhind, mis kindlasti mängu mõjutab ja rohkem flippama (õnnele lootma) sunnib, seega põnevust ja mängurõõmu on kindlasti omajagu. Kohtumiseni lauas!”

Evely Ventsli ( pokkeri alias FKVE) väljavõtjale on auhinnaks Buduaar Secret Beauty Box väärtusega 80 €.

Turniinile registreerimine algab 24 tundi enne algust, parooli leiab Buduaar.tv3.ee vastavast artiklist ja Buduaari IG storyst, mis avaldatakse päev enne turniiri.

Turniiril puudub osalustasu, kuid soovi korral on algpunktide kaotamisel võimalik teha juurdeoste 1$ kuni 22.30. Sama kaua on avatud ka turniirile registreerimine.

Turniir on leitav OlyBeti pokkeritoa tarkvaras Privaatturniiride sektsioonis nimega Buduaar.ee heategevusturniir ning mängimiseks on vajalik luua OlyBeti mängukonto. OlyBeti pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Android ning ka iOS nutiseadmetele.  Anna oma huvist juba praegu Facebookis teada ja kutsu ka sõbrannad osalema.

Osalema on oodatud kõik alates 21. eluaastast.

Sarnased artiklid