FOTOD: LAPSE SÜNNIPÄEVA tähistanud pidulised jätsid maha šokeeriva läbu

erakogu

Buduaar

Eesti naine sattus peale RMK äsja korda tehtud lõkkeplatsile, mille lapse sünnipäeva tähistanud pidulised olid ääretult šokeerivas seisus endast maha jätnud.

Vaatepilt mis naisele RMK platsil avanes, oli enam kui jube – seal oli söömata toitu, sigaretipakke ning roosa tühjaksläinud õhupall, mille põhjal võib oletada, et keegi tähistas seal oma lapse kolmandat sünnipäeva.

“Mis sul viga on?!
Sa äratad hommikul oma lapse, et te saaks hakata tegema ettevalmistusi tema toredaks õuesünnipäevaks. Sa räägid talle, kuidas te ostate roosad südametega kõrred, kaunistused ja õhupallid. Kuidas te lähete linnaäärsesse metsa, mille rmk just korda tegi. Räägid, kuidas te saate seal mänguväljakutel mängida, trenni teha, koertealal koeri vaadata, seenelistele ja tervisesportlastele lehvitada, olla mõnusalt looduses…

ja siis sa näitad talle, kuidas emme-issi end täis joovad, suitsetavad, prahi suvaliselt maha viskavad, autost muusikat lasevad, lärmavad, rahu rikuvad ja siis kõik oma laga lihtsalt maha jätavad, sest käi perse loodus, käi perse teiste inimeste töö ja vaev, käi perse elementaarne viisakus ja käi perse tulevane põlvkond,” kirjutas naine sotsiaalmeedias ning jagas ka pilte.