FOTOD: TUNTUD BLOGIJALE SAI osaks õõvastav kogemus: “Kõik oli verd täis!”

Buduaar

erakogu

Tuntud blogija Eveliis Kund-Zujev üürib läbi Airbnb Tallinna lähistel oma väikest aiamajakest. Kui siiani on kõik külalised korralikud ja viisakad olnud, siis nüüd sai naisele osaks väga traumeeriv kogemus.

Nimelt broneeris üks inimene neilt maja kuuks ajaks. Kuigi juba alguses tundus kõnealune inimene olevat natukene hipi ja omamoodi, siis kirjeldab Eveliis teda kokkuvõttes siiski sõnaga “tore.”

“Paar ööd tagasi leidsime ta oma garderoobist koeraga tantsimas. Rääkisime, et nii pole okei. Marek kahtlustas, et ta tarbib narkootikume, mina arvasin, et lihtsalt purjus,” avaldas naine kuidas kõik algas.

“Eile öösel panime tähele, et ta roomab majas alasti ringi. Kuulsime mingeid pauke majast ja mõtlesime, et mida kuradit ta teeb, aga jätkuvalt arvasime, et ju on purjus. Hommikul olin lubanud temaga poodi minna. Läksin koputama ja nägin, et ta magab. Kuna ta oli paljas, siis ma rohkem ei proovinud teda kaasa kutsuda.

Koju tagasi tulles kuulsime majast veidrat kopsimist. Läksin vaatama. Leidsin külalise pead vastu põrandat peksmas. Kõik oli verd täis. Helistasin kohe kiirabisse,” sai Eveliis traumeeriva kogemuse osaliseks.

Kuna vaatepilt oli šokeeriv ning vaja oli ka abijõudu, olid nad sunnitud välja kutsuma ka politsei. “Politsei viis ta ära. Kuna oli oht, et ta lämbub autos oma vere kätte + täiesti ebaadekvaatne, pandi ta käeraudadega kanderaami külge ja kiirabiautosse.

Majast leidis politsei neli pudelit korgijooki (millest 1,5 pudelit oli ära tarbitud) + minigrip kotte. Olime sunnitud kõik ära viskama. Kohutav kogemus, aga me ei anna alla. Ehitame majakese uuesti üles,” sõnas Eveliis, et kodumajutusele nad kriipsu peale siiski ei tõmba.