HING FEKELI PALJASTAS minevikku vajunud sünge saladuse

kuvatõmmis

TVPlay

Seekordses "Selgeltnägijate tuleproovis" on osalejad Prangli külas Põlvamaal, kus ühes 8 lapsega kärgperes leiavad aset müstilised lood. Hing Fekeli kogub maja ümbert kokku erinevat prügi, mille põhjal õnnestub tal kaardistada kõik perekonda puudutavad probleemid ja päevavalgele tuleb kiivalt varjatud saladus.

“Siin olukorras, siin majas on midagi nööriga seotud. Midagi mis võtab hinge kinni,” räägib hing Fekeli. See vastab tõele. Nimelt on pereema Kristit läbi une korduvalt kägistatud. “Sind kallike tuleb väga tugevalt aidata, sest sa oled väga tihti ka teispoolsusele mõelnud,” paljastab hing Fekeli. See valus tõde tabab kõiki pereliikmeid väga ootamatult.

“Ma tulin sind aitama. Ma ei ütle, et sa midagi valesti teeks. Me oleme kõik inimesed. Meil käivad elus igasugused mõtted läbi, aga seda mõtet ei tohi läbi käia,” lisab naine.

Seejärel tõmbab Hing Fekeli pereema minevikust lagedale täiesti ootamatu info. “Ma näen sinu puhul sellist ärakasutamist elus, sellepärast sa ka nii allaandlik oled. Seksuaalne ärakasutamine. Kui ma tuleksin sulle lähemale, mul hakkaks käsi värisema. Jah, sind on ära kasutatud,” avaldab ta.

Kristi pole sellest peale abikaasa mitte kellelegi rääkinud ning sõnab, et oli siis 13-aastane.