HÜPNOTISÖÖR ANTS ROOTSLANE selgitas, miks ta sedasi käitus

Lisa kommentaar
HÜPNOTISÖÖR ANTS ROOTSLANE selgitas, miks ta sedasi käitus
erakogu

Mõnda aega tagasi avaldas hinnatud hüpnotisöör Ants Rootslane Instagrami lugudes mõned anonüümsed Perekooli foorumi kommentaarid, mis käisid tema pihta. Nüüd selgitas mees, miks ta sedasi käitus.

Hüpnotisööri sõnul on olnud selle foorumi mõju teatud inimestele väga laastav. “Terve hulk eksistensiaalses mõttetuses elavaid inimesi, kes on endaga sisemises vastuolus hävitavad läbi sõnade inimesi, kes pole neile midagi kurja teinud. Ma ei räägi endast. Minust võib rääkida kõike, see on lubatud, aga ühiskonnas ja ka avalikus elus on inimesi, kes on olnud enesetapu äärel nende väljaütlemiste tõttu. Sõnadel on vägi luua ja hävitada…
Ja öelge veel, et inimeste sisemise vihaga ei tule töötada…

Nägin täna ühes tanklas ilusat paari. Nad sõitsid kalli autoga, nad olid stiilselt riides. Nad olid noored inimesed. Mees avas naisele auto ukse ja lasi ta autosse. Sellist vaatepilti näeb harva. Nad olid sisemiselt õnnelikud, nende nägudest paistis lõpmatu armastus. Vaevalt sellised inimesed raiskavad aega foorumis räuskamisele. Neil on oma elus piisavalt põnev. Neis pulbitseb elu.

Samal ajal sina kommenteerija raiskad aega foorumis kisendamisele. Sa võiksid endale võtta hetke ja küsida:”Miks ma tegelikult nii teen?”

Võib olla pole sind armastatud ja sinus tekib viha, kui kellegil on hästi. See on mõistetav. Meil on nii palju toredaid terapeute Eestis, kes saavad sind aidata. Sa ei pea jääma sinna, kus oled. Alati on lahendus, aga kindlasti mitte perekooli foorumis.”

 

Sarnased artiklid