HÜPNOTISÖÖR ANTS ROOTSLANE ütles julma tõe konkreetselt välja

Buduaar

kuvatõmmis

Hiljuti pidas hinnatud hüpnotisöör Ants Rootslane seminari, kuhu saabus kokku väga palju huvitatuid. Sellega seonduvalt avaldas ta ka sotsiaalmeedias järelkaja ning pani kirja karmid read.

“Olen Teie tagasisided läbi lugenud ja tunnen uhkust Teie üle, et te pole oma mõttelaadilt kerjused vaid rikkad. Ainult rikka mõttelaadiga inimene julgeb vaadata laiemalt ja sügavamalt, sest ta teab, et see rikastab teda.
Teisalt tunnen ma suurt uhkust nende inimeste üle, kes täna otsustasid koos liikuda, näitamaks oma valmisolekut seista vabaduse eest. Nad ei seisaks seal, kui neid ei diskrimineeritaks praeguste nõudmiste ja piirangute poolt.
Meie valitsuse liikmed on tõsiste nägudega kaamerasse öelnud kevadel, et midagi sellist nagu täna on kindlasti ei tule. Täna nad peavad tunnistama:”Me valetasime!”

Ma ei saa uskuda ühtegi valitsuse liiget, kuna nad valetasid kaamerasse. Küsimus ei ole vaktsineerimises. Kes on selle poolt või mitte. Küsimus on valikuvabaduses. Täna on riik selle ära võtnud, kuna neil pole mitte ühtegi teist plaani. Nad on hädas ja see paaniline propaganda on ainuke, mida nad saavad teha. Nad nimetasid mind ja paljusid inimesi tapjaks läbi lillede, sest mõned otsustasid olla mitte vaktsineeritud. Täna on ka vaktsineeritud inimene tapja, kuna haigestuvad ja kannavad viirust samamoodi edasi. Skisofreeniline olukord. Mis saab edasi?

Kes seda teab, aga jälgin põnevusega ja ei vastandu millegagi. Olen vähemus, olen välja tõrjutud. Ainult nii võibki saada inimesest otsija ja püüdleja.
Me peame selle kogemusega koos hakkama saama. Kui võetakse väline vabadus, siis sisemine vabadus on palju suurema väärtusega. Otsige seda oma elus…

Olgem valitsusest targemad, ärme tõrju kedagi välja. Me kuulume kõik siia Eestimaale. Meid on vähe. Kuulame üksteist, ärme räuska ega hüsteeritse. Jäägem inimesteks.”