KAISA KUUSNÕMM paljastas tegeliku põhjuse, miks nad Eestist ära kolisid

Buduaar

Ardo Kaljuvee

Fitnessipaar Kaisa ja Raigo Kuusnõmm pidasid juulikuu teises pooles maha uhked pulmad ning seejärel põrutasid Eestist minema.

Kaisa ja Raigo ei läinud korraks reisile – asjad pakiti plaaniga minna teadmata ajaks ning tänase seisuga ei ole isegi lõplik sihtkoht kivisse raiutud.

“Ma olen terve oma elu vaadanud alt üles inimestele, kes lihtsalt panevad enda kohvrid kokku ja adjoooos amigos! Kuidas sa julged? Mida sa peale hakkad? Kõik on ju võõras. Jepp. Ongi! Hirmus on, aga nii põnev on. Jah, me tahtsime ju Balile, aga siin me oleme. Tais. Jah, Phuketi saarel “kinni”. Meil on riigis olemise luba kuni septembri lõpuni. Mis edasi saab? Ma ei tea. Aga mis vahet sellel on. Tegeleme probleemiga siis, kui see käes on,” muigab Kaisa.

Naine tõdeb, et elu Tais on talle juba nädalaga õpetanud enda kohta rohkem kui Eestis aasta seda teha suutis. “Äge! Ma päriselt ka võin elada täpselt sellist elu, nagu mina tahan. Nagu täitsa päriselt. Päriselt! Me võimegi elada terve oma ülejäänud elu, nagu iga päev oleks mesinädalad. Meil on Eestis olemas kõikvõimalikud mugavused ja luksus ja terve hunnik stressis inimesi, kes ei suuda seda nautida. Ma tahan olla see muretu ja lapselikult õnnelik naine enda kivihunniku otsas, kus kedagi ei koti sinu uus liisingauto ja tenniseklubi liikmemaks,” paljastab Kaisa ka põhjuse, miks Eestist ära mindi.