KIIRABITÖÖTAJA PILLE TEGI jahmatava avalduse kiirabis toimuva kohta

123rf.com

Buduaar

Tallinna Kiirabis töötav Pille tegi sotsiaalmeediasse kurva pihtimuse. Naine tunnistas, et ta on tööst ja pingest nii väsinud, et ei suuda enam isegi mõelda.

“Millest mõtled? Ei suudagi enam mõelda… Töö, stress ja pinge tegi mulle ära… Jah, olen pidanud ennast niiöelda tugevaks “saare naiseks”, aga kusagil on ikka piir ja selle piirini ma kahjuks jõudsin.

Lühidalt öeldes tahan välja karjuda selle, et iga tervisemurega ei pea kohe kiirabi endale kutsuma. Inimesed, tulge mõistusele! Kõrgem palavik ja halb enesetunne on väga loomulikud nähtused igasuguse haiguse puhul. Ei ole vaja sattuda paanikasse, vaja on ise ette võtta esmased toimingud. (Paratsetamool, Ibuprofeen, puhkamine, vee joomine jne).

Nii palju on kiirabis niiöelda “mõttetuid” kutseid, kus me käime ja näeme, et inimene ise pole mitte midagi teinud enda jaoks. Halvast enesetundest saab mingil hetkel ärevus ja hirm ning meedikud tulevad tegema just neid esmaseid võtteid, mida iga inimene ise saaks edukalt teha aga pole teinud. Meedikutel on praegu niigi VÄGA PALJU tööd ja võtab lihtsalt ohkama ja isegi ropendama see, kui inimesed ei oska ega suuda ise adekvaatselt ennast aidata kõige lihtsamate ja tähtsamate asjadega.

Siinkohal rõhutan, et loomulikult tuleb abi kutsuda kui tervisemure on tõsine ja kodused meetmed ei toimi! Uurige, kuidas ennast aidata enne kui erakorralist abi kutsute.
Soovin teile kõigile head, ärge võtke isiklikult ja püsige terved! Tänan tähelepanu eest, kniks.”