KUIDAS MEELDIB? Ansambel Sunlight andis välja uue loo ”Maagia”

KUIDAS MEELDIB? Ansambel Sunlight andis välja uue loo ”Maagia”
erakogu

Ansambel Sunlight koosneb sõpradest ning muusika on nende pundi jaoks hobi, lust ja puhas rõõm. “Kunagi pole tarvis vägisi punnida, sest siis paistab närvilisus ka reeglina välja. Pole kohustust muusikat teha. Teeme siis, kui tunne õige ja miskipärast on ikka suve saabudes see õige tuhh ja emotsioon keres,” räägivad nad. Päike ja suvine latiinorütm iseloomustavad ka nende sellesuvist pala “Maagia”. Ansambli tuumiku moodustavad Kristjan Reinvee, Lauri Hermann ja Sven Schmeiman.

Tähtis, et lool oleks kaunis meloodia ja ilus sõnum

Lauri Hermann sõnab, et ”Maagia” viis lihtsalt kummitas peas ning stuudiosse minnes anti loole oma nägu ja mõte. Tõsi, seekord ulatas abikäe ka Hermanni raadiokolleeg Kistiina Kraus, kel fono kuulates kohe tekstiidee idanema hakkas ning üheskoos selle ka lõpuks valmis kirjutati.

Hermann märgib, et teksti lõplik variant loksub paika alati stuudios lugu lauldes. Teksti peab olema helisev ja ladus laulda. Ka on tema jaoks tähtis, et lool oleks kaunis meloodia ja ilus sõnum. ”Kui miski jääb kummitama, siis on see alati hea märk. See kena naisvokaal muudkui ketras ja ketras mu peas. Hea! Tekst ei pea olema midagi väga keerulist ning võiks olla lihtsasti arusaadav. Emotsioon peaks kohale jõudma ja puudutama. Nagu näha, jõudis lugu kohale – Suviste Seitsmeste Facebook’i lehel vaadati meie laulu esitust ainuüksi esimese paari päevaga 70 tuhat korda,” rõõmustab ta.

Armumine on imeline tunne

Laulu põhisõnumiks on armumine. Hermann sõnab, et see on üks imeline tunne – on haruldane tunne, kui keegi suudab vallutada sinus kõik – südame, pea, hinge, terve keha. ”Kõik me oleme olnud kunagi armunud ja nautige hetke need, kes praegu selle imelise tunde lummuses. Suvi on suurepärane aeg veeta koos pikad päevad ning hingata üheskoos seda looduse ilu me ümber…” räägib ta.

Hermann ei tee saladust, et romantika on talle kaasa sündinud ja tõdeb, et ega ta vist teisiti olla mõistagi. ”Püüan hinnata seda head mis mul on – kalleid inimesi, ilusaid hetki, tähtsaid paiku. Mulle lihtsalt meeldib oma tundeid näidata ja välja öelda. Ma ei taha selliseid suuri emotsioone endas hoida, vaid säran ja hõiskan rõõmust!” ütleb ta.