MARILYN KERRO NÄGEMUS pani ka teda ennast väga palju muretsema

Kerro
Youtube`i kuvatõmmis

Marilyn Kerro

Hinnatud selgeltnägija Marilyn Kerro vaatas sellel nädalal tarokaartidelt kas vaktsineerimine muutub kohustuslikuks või mitte ning kuidas vaktsiin lastele mõjub.

“Ei näe mina, et siin kohustuslikuks läheb – meil on see vaktsineerituse tase vist ka väga kõrge,” sõnas ta.

Seejärel vaatas Kerro ka tervet Euroopat. “Koguaeg tulevad mingid rahakaardid. Mul on tunne, et tulevad mingi vaktsineerimise rahateemad veel välja. Ma ei tea kas meie riik jääb midagi võlgu või suudab selle ära maksta – mingi teema sellega tuleb.

Mina seda ei näe, et vaktsineerimine kohustuslikuks läheb. Mul on tunne, et inimesed vaktsineerivad ennast ära, lähevad sellega kaasa ja rohkem ei mõtle selle peale. Aga võibolla tuletakski sellest teema, et vaatame kuidas laste vaktsineerimine läheb, sest on räägitud, et lastele on see natuke ohtlik.

Mingeid massilisi surmasid ma küll ei näe, et kõik langeksid jalapealt. Koguaeg näitab, et poisslastele mõjub hullemini kui tüdrukutele. Lähiajal ma ei näe midagi hullu, aga mõjud tulevad ju hiljem välja. Mul on selline tunne, et mingid kohtujamad tulevad, aga tulevad välismaalt. Hea uudis on see, et massisurmasid ma ei näe. Aga mis mind hästi palju muretsema paneb on see, et rahakaarte tuleb palju sisse. Ikkagi ta viitab ärile. Mul on tunne, et mingi aeg tuleb koroona kohta suur paljastus.”