MARILYN KERRO õudne ennustus: “See saladus on seotud rahade ja inimeste surmaga”

MARILYN KERRO õudne ennustus: “See saladus on seotud rahade ja inimeste surmaga”
kuvatõmmis

“Miks on peaminister Kaja Kallas salastanud olulise koroonaviiruse levikut puudutava statistika? See on salastatud viieks aastaks. Miks selline vajalik info on salastatud?

Kas keegi lõikab sellest kasu? Selline info peaks inimestele olema täiesti teada. Koroonakriisi tipphetkel pannakse selline info kinni,” mõtiskleb nõid Marilyn Kerro, kes antud teemal hiljuti kaarte pani.

Kerro tõdeb, et info salastamine ei ole olnud Kaja enda otsus. “Välismaa kaart ehk siis tema ei ole see otsustaja. Otsused on tulnud välismaalt. Valikute kaart. Justkui on antud valikud. Otsene põhjus on raha. Väga palju on raha kaarte. Tuleb ka haigla kaart. Justkui inimestel muidu silmad avaneksid, et mis toimub. Mul on tugev tunne, et siin päris õiglane kõik ei ole. Selle taga on mõjuvõimas meesterahvas, kes meie valitsuse pani selle valiku ette. Ma ei süüdistaks Kajat. Justkui tal polnud muud võimalust,” vaatab Kerro kaartide pealt.

Kaardid räägivad Kerro sõnul ka seda, et inimestele valetatakse koroonasse nakatunute tegelike numbrite osas. “Neid varjatakse, sest välismaa toetused, millest me ei ole teadlikud, et need toetused tuleksid veel, siis inimesed ei tohiks tegelikke numbreid teada. Mina pandeemiat siin ei näe,” ütleb nõid.

Kerro lisab veel salastatud info kohta. “Kas need dokumendid suletakse ära või eemaldatakse ära. See saladus on otseselt seotud rahade ja inimeste haigestumise või surmaga. Siin on vaja rahvast hoida hirmu all, sest siis on neid lihtsam kontrollida. Ma soovitan olla ettevaatlik, pesta käsi, aga ma ei saa öelda, et meil oleks selline pandeemia. Aga ülemaailmselt oli vaja selline pandeemia luua. Me oleme vaid üks osa, kes toidab seda süsteemi.”

Sarnased artiklid