MERYLIN NAU PALJASTAS ebameeldiva vahejuhtumi Bolti juhiga

MERYLIN NAU PALJASTAS ebameeldiva vahejuhtumi Bolti juhiga
erakogu

Telepersoon Merylin Nau avaldas hiljuti ühe vahejuhtumi Bolti taksoga. Kaunitari sõnul ta ei vingu, vaid kõnealune postitus on tehtud pigem meelelahutuslikul eesmärgil.

“Täna võttis mind peale juht, kes ei lubanud mul enda riidekotti auto istmele jätta ning käskis selle maha põrandale või pagasnikusse panna, öeldes, et see määriks ta istmed ära kui oma kotti enda kõrval hoian,” kirjutas Nau.

Merylin sõnas, et ta ei pane kunagi oma kotti maha või asfaldile, mistõttu on see alati puhas. Seda ütles ta ka juhile, mispeale viimane ennast ümber pööras ning küsis, kas Merylin on selles ikka kindel.

“Ma ütlesin, et ikka jaa. Arvasin algu, et ta teeb nalja, aga ei teinud ikka küll. Pidin koti maha toetama. Hakkas pahasel toonil rääkima, kuidas inimesed tihti mäkerdavad tema auto istmed ning seejärel määrduvad ka järgmise kliendi riided. Tema sõnul inimesed lohistavad maas oma kotte ning tõstavad need hiljem ta auto istmele. Lisaks lekivad kottides proteiinijoogid ning kapsamahl.”

Seepeale ütles Merylin juhile, et ta naist hoolikalt vaataks, mismoodi viimane riides on ja mõtleks, mis tal lekkida või määrida saab. “Ta oli nii kurja auraga, et tekitas minus veits halva tunde,” tõmbas kaunitar jutu kokku.