“MIND LIHTSALT lohistati pollarite autosse ja viidi vägistamisoperatsioonile”

pilt: Shutterstock

Buduaar

Soomes elav Eesti naine Merike Sirelpuu kirjutab sotsiaalmeediasse tehtud postituses, et politsei murdis tema koju sisse ja toimetas ta vägisi koroonatesti tegema.

Merikese sõnul oli tema joogastuudios ajavahemikus 20.02-23.02 koroonapositiivne isik ja sellest kõik alguse saigi.

“Kuna mu joogastuudios oli ajavahemikus 20.02-23.02 koroonapositiivne isik, mis selgus alles reedel testi tulemusel, siis terviseamet pani kõiki meid karantiini ja me pidime testi tegema. Mina teavitasin koheselt, et sõitsin ära maale ja jäin lapsega karantiini. Et käin pärast karantiini vajadusel. Pooltel oli olnud positiivne tulemus,” kirjutab naine ja ütleb, et laupäeval helistati talle ja soovitati tal tungivalt ennast testima minna. “Saatsin ta seenele, et olen oma karantiinis ära ja siis lähen. Et ma ei riku karantiini,” nendib ta.

Seejärel aga saabus politsei väidetavalt Merikese ukse taha. “Majaperemees siis ütles, et te ei vii teda siit niimoodi testima, kuna mul on vere hüübimistegijad väikesed – trombotsüüdid alla 20. Mis tähendab, et iga väiksemgi verejooks ei peatu ja jooksen verest tühjaks. Pollaritel oli savi, nad toorelt tungisid tuppa – sissemurdmine – sain telefoni haaratud ja filmima panna … Murdsid mind elutoas diivanile, kaks täismeest kasutasid toorest jõudu ühe õblukese naisterahva kallal mu 11 aastase tütre silmade all kodus! Jõhker vägivald oma kodus! Üks neist rebis mu telefoni, sai kustutatud mu video, aga õnneks tütrel taipu jätkus ja jätkas filmimist. Mind lihtsalt lohistati pollarite autosse ja viidi vägistamisoperatsioonile ehk testi tegemisele,” ütleb naine.

Merike ütleb, et talle tehti koroonatest vastu tema tahtmist. “Kogu aeg iga kord kordasin, et minu inimõigusi rikutakse ja ma ei nõustu vabal valikul ühelegi protseduurile. Testi ära tehes visati mind kongi tagasi paariks tunniks ja ust avades arstiriietes isik vehkles paberiga, et positiivne koroona tulemus ja veel väga hull versioon (pigem olin ise hull versioon testitavana). Kedagi ei kottinud, et mu ninaverejooks läks lahti kuna käed olid kodus raudu pandud, ma ei saanud nina puhastada. Ülbik värdjas ütles selle peale enne juba, et paskanmarjat! Küll sa ellu jääd, haigla on siinsamas. Sellel ajal, kui mind vägisi testiti, kägistas pollar mind kõrist nii, et ma ei saanud hingata! Hiljem lohistati mind haigla suletusse osakonda, kus kinnitati voodisse rihmadega käed jalad keskkeha voodile. Siin ma olen siiamaani! Täna sain telefoni ja sain oma juristi kinni, kes tegeleb just selliste teemadega! Ta saatis koheselt vabastusnõude maakonna politseipealikule ja nõudis arstide, politseide kõikide osalejate nimed, kogu testimise protseduuri, mis kiirusega test, tõendid jne väga täpne info. Kahe tunniga ei saanud tulla mingil juhul positiivne tulemus eriti kui mul ei olnud mitte mingeid tunnuseid ja kogu nädala olin tarbinud MMS lahust profülaktikaks,” kirjutab Merike veel.

Loe täispikka postitust SIIN ja loe Soome politsei versiooni antud juhtumist SIIN.