MIS JUHTUS? Marilyn Kerro ja ajakirjanik Veidemann-Makko läksid riidu!?

Youtube`i kuvatõmmis

Buduaar

Selgeltnägija Marilyn Kerro ja Kroonika ajakirjaniku Anna-Maria Veidemann-Makko vahelt näib olevat must kass läbi jooksnud. Mis siis naiste vahel juhtus?

Nimelt avaldas Anna-Maria Kroonikas loo sellest, et Kerro tegi endale uued tarokaardid selleks, et vabaneda lõplikult ekskallim Aleksandr Šepsiga seotud mälestustest. Artiklit juhtus lugema ka Kerro ise, kes nimetas lugu ekslikuks ning kommenteeris seda ka sotsiaalmeedias.

“Lugedes viimast Kroonika üllitist paneb mind imestama ajakirjanike ning antud loo autori kujutlusvõime vorpida lugusid ning eksitada pealkirjadega. Seda tehakse ainult raha ning “klikkide “ nimel. See lugu ei ole minuga kooskõlastatud ning on eksitav! Minu soovitus Teile kallid sõbrad, lugege vähem kollast ajakirjandust, nautige loodust ning hoidke end ja lähedasi. Anna-Maria, mina loodan, et need lood olid kõike seda väärt Sinu jaoks, oled juba paljude silmis usalduse kaotanud,” kirjutas selgeltnägija.

Kerro postitust nägi omakorda Veidemann-Makko, kellel oli kahju, et ta sedasi “häbiposti” pandi. “Tegemist ei olnud maksulise looga vaid uudisega. Ma olen Marilyniga teinud aastaid edukat koostööd TV3 ennustussaadete ja Seitsmeste uudiste tarvis ning toredaid lugusid Kroonikasse. Viimane uudis puudutas tema uusi tarot kaarte, et anda teada, et need on tulemas. Me teame ka tema minevikust Alexander Šepsiga, mida ta on ise rääkinud Õhtulehele. Antud juhul oli Marilyn teadlik, et teen uudise. Ja kui ta räägib ajakirjanikuga, siis on ka tema laused tsitaadid. Pealegi ei ole selles uudises ju midagi halba. Ta soovis ammu uusi kaarte ja miks peab nendel olema tema ekskallim. Loogiline jätk. Aga igal ühel on õigus uskuda seda, keda tema soovib. Luban, et minu poolt ei tule ühtegi uudist Marilyni tegemiste kohta enam. Punkt.”

 

Lugedes viimast Kroonika üllitist paneb mind imestama ajakirjanike ning antud loo autori kujutlusvõime vorpida lugusid…

Posted by Mecca/Marilyn Kerro on Laupäev, 17. aprill 2021