NÕID MARILYN KERRO jahmatav hoiatus: “Ma ei maini nimesid”

NÕID MARILYN KERRO jahmatav hoiatus: “Ma ei maini nimesid”
Youtube`i kuvatõmmis

Hinnatud nõid Marilyn Kerro avastas, et meie ümber on toimumas vägagi kole asjaolu, mille osas tahab ta inimesi nüüd ka hoiatada.

“Kallid sõbrad! Minu juurde on jõudnud palju inimesi nii isiklikult kui ka kirjavahetuse teel, kus neile on teada tuntud ”selgeltnägija ” rääkinud kohutavast needusest, mida peaks kindlasti läbi rituaali eemaldama. Ma ei maini nimesid, kuid summad mida nõutakse võtavad sõnatuks. Rituaal alates 400.- kuni 4000 eurot.- no mõelge palun oma hirmust suuremalt ning saage aru pettusest.

Pole vahet kui palju inimene omale nime on teinud – see alati ei tähenda suurt annet, Sinu hirmutamine paneb tegutsema. On muidugi hea mõelda, et mina pole elus milleski süüdi, olen ainult ohver, maksan suure summa ära ja siis elan ilusat elu edasi. Võtke oma elu head ning ka halvad valikud enda kanda- sealt tuleb õppimine. Mitte ükski summa ei eemalda seda, mida välja annad, selle nimi on karma. Raha kulutage oma pere ning lähedaste peale…

Muideks rituaale oma eelmisest raamatust ja kalendrist hakkan Teile tasuta üles panema Mecca lehele, ehk nii mõnelegi jääb raha alles. PS! Rituaalid ei muuda saatust vaid toob lähemale selle, mida tõeliselt väärid või oled ise valinud.”

Postitust näed ka SIIN.

Sarnased artiklid