Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Suhted ja seks

UUDO SEPP PALJASTAS oma õnneliku suhte saladuse

KUUM UUDO SEPP PALJASTAS oma õnneliku suhte saladuse

Eelmisel laupäeval toimus Ülemiste keskuses TV3 ”Eesti otsib superstaari” suur avavoor, kuhu olid kogunenud paljud laulusõbrad, et panna end proovile eelvoorus. Neile esines eelmise hooaja võitja Uudo Sepp, kes andis TV3-le intervjuu ja tegi huvitava paljastuse oma suhte kohta.

ILLIMAR PILT SOOVITAB: kingi naisele oma aega!

SUHTED ILLIMAR PILT SOOVITAB: kingi naisele oma aega!

Elurändurist optimist, kolme lapse isa ja „Mees 4. Kõik on võimalik” autor Illimar Pilt selgitab, et naisele aja kinkimine on hea suhte valem, kuid sõltub paljuski suhte dünaamikast ning spekter on üsna lai. On suur vahe, kas ollakse suhtes kahekesi või on mängus ka pisike laps – veel kreisim, kui on kolm väikest last! Kuidas siis naisele aega kinkida?

KUIDAS OLLA VALLALISENA õnnelik?

EKSKLUSIIV KUIDAS OLLA VALLALISENA õnnelik?

Me kõik igatseme armastust ja oma unistuste printsessi või printsi, lootes et nad teevad meid õnnelikuks! Kuidas aga olla õnnelik siis, kui sa pole suhtes? Teadliku seksuaalsuse kursuste juhendaja Karolin Tsarski sõnab, et esmalt tuleb aduda, et keegi teine sind õnnelikuks teha ei saa.

"10 AASTAT MINU ELUST oli täielik vale!"

VALUS "10 AASTAT MINU ELUST oli täielik vale!"

Pika suhte lõpp on alati raske ja eriti raske on see sellisel juhul, kui saad sellest teada nagu üks 32-aastane mees, kes oma kogemusest Reddit veebilehel rääkis. Mees avaldas, et ta on olnud oma naisega 10 aastat koos ja nüüd selgus, et kõik on olnud vale.

SUHTESÕLTLASE PIHTIMUS: konarlik teekond tõelise armastuseni

SUHE SUHTESÕLTLASE PIHTIMUS: konarlik teekond tõelise armastuseni

Mul oli 16-aastaselt olemas kindel visioon, kuidas oma esimese kallimaga abiellun ja temaga igavesti koos olen! Siis ei osanud ma veel aimatagi, kuidas elu hoopis teistsuguse pöörde võtab. Oma printsini jõudmiseks, pidin enne mitmeid konni suudlema. Olin suhtesõltlane, kes ei osanud oma vigadest pikalt õppida.