Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Kolmapäev, 22. jaanuar

Luule, Luuli 

Telesaated
TV3
 • 19:20 Seitsmesed: Duubel
 • 20:00 Kallis, sa oled kosunud
 • 21:00 Võimalik vaid Venemaal
 • 21:30 Suur lotokolmapäev: Rooside sõda
Lisaks..
TV6
 • 20:00 Perepea
 • 20:30 Simpsonid
 • 21:00 Maailma naljakaimad videod
 • 21:30 Sõjaseisukord
Lisaks..
3+
 • 19:55 Крепостная
 • 21:00 Смотрящая вдаль
 • 22:05 Империя
 • 23:05 На районе
Lisaks..
All Media Baltics
Horoskoop jäär

Sa oled edulainel aga tunned hirmu, et kõik see võib muutuda. Muidugi võib, sest midagi pole siin ilmas püsivat. Vaata olukorda nagu surfar- mitte nina ette aga kaugusesse, siis ei tekita väikesed lained sinus hirmu.

Horoskoop sõnn

Kui andsid lubaduse, siis pea sellest kinni ja ära kahetse. Küll tuleb uus võimalus uusi lubadusi anda ja vanu muuta.

Horoskoop kaksikud

Kõik ei lähe alati nii nagu loodad. Aga kui proovid ühe korra veel, siis on väga suur tõenäosus, et sel korral läheb paramini.

Horoskoop vähk

Sõltumata sellest, kas sa mõtled, et saad sellega hakkama, või mõtled, et ei saa sellega hakkama- mõlemad on õiged vastused. Otsusta ära ja liigu edasi!

Horoskoop lovi

Inimesed on suurim väärtus su elus! Sa ei saa kõikidele piisavalt tähelepanu pöörata. aga pööra täna kas või neile, kellele oled seda pisut võlgu.

Horoskoop neitsi

Sinu loomulik sära ja sarm võtab kellelgi jalad nõrgaks. Kasuta siis olukord ära ja palu temalt, mida oled ammu soovinud.

Horoskoop kaalud

Sa võid olla armunud, aga see ei muuda olematuks minevikku ja tulevikku. Vaata hoolikalt üle, kas suures pildis on ikka kõik paigas?

Horoskoop skorpion

Naudi seda, et kõik on tegelikult ju korras. Ära otsi vastuseid, see paneb su vaid asjatult muretsema.

Horoskoop ambur

Tõmbad vastassugu ligi nagu magnet, aga arvesta, et see võib eemale peletada kellegi, kelle jaoks magnetid on turn-off. Kas mängida kassi ja hiirt või mängida kodu- see on sinu valik täna.

Horoskoop kaljukits

Kui homme ärkad, siis mõtle, et see päev on täiesti eraldi elu. Ja ülehomme ka! Ela nädal aega iga päev nagu uut eluringi ning sa leiad enda ärevasse hinge rahulduspakkuva ja põneva vastuse, mis kannab sind pikki aastaid.

Horoskoop veevalaja

Valetada on nii kerge, aga oled sa mõelnud, mis on selle tagajärg? See on nagu võlg, mida sa jääd pikaks ajaks kandma inimeste ees, kellele valetasid, ja asjade ees, mille kohta valetasid. Kui sa ei saa vana valet puhtaks pesta, siis ära uusi juurde tee.

Horoskoop kalad

Sinu elus on kõige keerulisem see, et kõige lihtsam on elu mõista tagasivaadates, aga elama pead sa ettepoole vaadakes. Seetõttu lepi sellega, et kõike ei olegi vaja mõista ja keskendu iga päev elu nautimisele.

Jälgi meid:

Suhted ja seks

UUS TRENDIHAIGUS: Bridget Jones’i sündroom?

Kuum UUS TRENDIHAIGUS: Bridget Jones’i sündroom?

30ndates ja 40ndates vallalisi naisi on erinevaid – on karjäärinaised, kes on keskendunud oma tööle, üksikemad, kes on pühendunud lastele, iseseisvad naised, kes tunnevad elust rõõmu. Enamik neist loodab ühel päeval leida enda kõrvale hea kaaslase. Vallalist ja edukat 30+ naist on hakatud naljatledes Bridget Jones’i sündroomiga diagnoosima…

7 KÜSIMUST, mida mehed oma naistelt kuulda ei taha

Kuum 7 KÜSIMUST, mida mehed oma naistelt kuulda ei taha 6

On küsimusi, mida ükski mees ei taha oma naiselt kuulda ja siiski juhtub tihtpeale just nii, et naised täpselt neid asju oma mehelt küsivad. See võib aga viia suhte olukorrani, kus tekivad tülid, lahkhelid, kahtlused ja valetamine. On küsimusi, mida lihtsalt ei tasu oma mehele esitada, sest need on tegelikult alandavad ja kiuslikud.

NÜÜD ON SELGE: MILLISTEL NAISTEL on kõige kuumem voodielu?

Kuum NÜÜD ON SELGE: MILLISTEL NAISTEL on kõige kuumem voodielu? 5

Teadlased on taaskord võtnud käsile naised ja suhteteema ning sel korral keskenduti just täpselt sellele, millistel naistel on kõige kuumem voodielu. Võiks arvata, et see on seotud naise välimuse ja vanusega, kuid tuleb välja, et need kaks faktorit ei oma antud juhul mingit tähtsust.

1 ÜLLATAV ASI, MIDA MEHED vahekorra ajal ei tahagi proovida!

Kuum 1 ÜLLATAV ASI, MIDA MEHED vahekorra ajal ei tahagi proovida! 3

Kui teemaks on seks, siis meestel ja naistel on teatud aspektist lähtudes üsnagi sarnased salajased fantaasiad, ent teisalt on ka asju, mida näiteks naised väga tahaksid katseda, kuid mehed sugugi mitte. Portaal Men’s Health tõi välja seksuaalfantaasia, mis mehed voodis täiesti külmaks jätab.

3 RISKIFAKTORIT, mis võivad su kallima viia afäärini

Kuum 3 RISKIFAKTORIT, mis võivad su kallima viia afäärini 4

Kui suhtesse on saabunud rutiin, tekivad ajapikku ka esimesed murekohad – ei ole saladus, et tugeva ja kestva suhte nimel tuleb vaeva näha ja seda peavad tegema mõlemad osapooled. Kui aga üks osapool muudab teatud põhjustel oma suhtumist teise osapoole suhtes ja seda negatiivses väljundis, siis võib olukord päädida afääriga.