NÕID MARILYN KERRO tegi Estonia huku kohta rabava paljastuse

youtube kuvatõmmis

Marilyn Kerro

Nõid Marilyn Kerro pani hiljuti kaarte seoses Estonia hukuga. Kerro sõnas, et ta pole varem Estonia hukku kaartidelt vaadanud ja teeb seda esimest korda.

Kõigepealt vaatab Kerro kas tegemist oli õnnetusega või oli seal taga kellegi teise käsi mängus ning seejärel seda, kas tõde tavainimeste jaoks üldse tuleb kunagi ilmsiks. “Mina ei näe ühtegi kaarti, mis viitaks õnnetusele. Huvitav aspekt on see, et see pidigi välismaal juhtuma. Inimesed, kes on selle taga – neil oli justkui valik, millise laeva nad ette võtavad ja see, et valiti Estonia, oli juhuslik. Siin tuleb kaks kavaluse kaarti ehk siis meile räägitakse natukene ja väga palju jääb rääkimata. Need kes hakkavad tõde otsima – neid hakatakse pärast hirmutama. Pigem oli kellegi teise käsi mängus.

Suured rahad on mängus ja ma näen kogu aeg noori mehi. Inimesed võivad arvata ja eeldada, aga ma ei näe, et tõde tuleks päevavalgele – seda hoitakse liiga kiivalt. Kui tõde tuleks päevavalgele, siis justkui mingi rahaline panus saaks riikidest otsa. See on kuidagi nii tugevalt rahaga seotud. Ma ei näe, et see oleks teadlikult tehtud tegu, aga see oli läbi suure lolluse. See oleks nagunii juhtunud – see oli saatus, aga see polnud teadlik.”

Seejärel vaatas ta seda, kas kapten on elus. “Ma ei vaata praegust hetke, vaid minevikku, et kas kapten läks koos laevaga põhja. Ma segan kaarte, siis mul lähevad käed kangeks. Ma olen täiesti kindel, et laeva kapten ei teadnud situatsioonist mitte midagi, mis tema laevaga juhtuma hakkab. Mina siin füüsilist surma ei näe, aga näen ära minemist. Suurema tõenäosusega võis see kapten minna kuskile kaugemale. Teda suunas sinna tumedapealine noorem meesterahvas. Aga see meesterahvas tuli teravate sõnadega, see äraminek ei olnud positiivne. Ükskõik mis pidi ma ka ei vaataks, ma ei näe füüsilist surma. Talle nagu anti valida, kuhu ta võiks uuesti elama asuda. Huvitaval kombel on tema ümber palju meesterahvaid. Eks see üks suur müsteerium ole ja suureks müsteeriumiks see ka jääb,” avaldas Kerro.