NÕMME BSC OLYBET lõpetas 2021 hooaja Eesti-Läti Ühisliiga hõbemedaliga

erakogu

Buduaar

Augustikuu lõpupoole said Pärnu rannas, Sportland Beach Arenal #COOLBETRANNALIIGA hooajad nii Meistriliiga, kui ka Esiliiga arvestuses piduliku lõpu. Nõmme BSC OlyBet lõpetas 2021 hooaja hõbemedaliga.

Buduaar küsis mängija Andreas Aniko käest, kuidas meeskond ise hooajaga rahule jäi ning millised on nende eesmärgid tulevikuks.

“Hõbemedaliga kokkuvõttes võib rahule jääda, kuid eks hooaja eel oli eesmärk ikka meistritiitel võita. Kuna kokku osales 8 meeskonda, siis mänge on kokkuvõttes suht vähe ning seega iga mäng on kulla hinnaga. Paraku tuli 13st mängust vastu võtta 4 kaotust, kui samal ajal meistriks tulnud meeskond läbis turniiri vaid ühe kaotusega. Nendest kolmest kaotusest 2 olid ka meistriks tulnud meeskonnale. Nii et siin on kindlasti meil koht, kus järgmine aasta juurde panna,” rääkis Aniko.

Mehe sõnul võib üldjoontes hooajaga siiski rahule jääda. “Lõpupoole kimbutasid meil mitmel põhimängijal vigastused, kuid sellest hoolimata, suutsime head mängu näidata ning piisavalt punkte koguda, et hõbemedalid kaela saada.

Nüüd tuleb kindlast väike puhkus, kuid juba sügise keskpaigast hakkame uuesti trenni tegema ning uueks hooajaks valmistuma. Sihiks ei rohkem ega vähem, kui meistritiitel aastal 2022,” avaldas Aniko tulevikuplaanid.