SAMSUNG VIDEOSHOTS- jaga oma videopärleid ja võida uus supertelefon!

TV3

Kas pole nii, et palju sinu telefoni salvestatud sisu jääb lihtsalt telefoni seisma või ringlema isiklikku sotsiaalmeedia mulli? Et sinu loodud väärt sisu  jõuaks laiema publikuni ja teeniks sulle vingeid auhindu, tasub osaleda TV3 ja Samsungi korraldatud projektis Samsung Videoshots.

Projekt kutsub üles inimesi jagama fotosid või videoid erakordsest argipäevast, olgu selleks valdkonnaks meelelahutus, puhkus, sport, kokkamine, naljakad videot jne. Meie hoolitseme, et need videod jõuavad suurima võimaliku auditooriumini.

Miks osaleda?

Kõigi nende vahel, kes saadavad meile oma parima foto või video võivad võita uhiuue ja ihaldusväärse Samsung Galaxy S21 5G Ultra telefoni, mis lubab sul püüda hetki veel suurejoonelisemalt nagu sa seda senini teinud oled.

Miks Samsung Galaxy S21 5G Ultra on parim?

Samsung Galaxy S21 5G Ultra telefon tutvustab omas kategoorias täiesti uut kaamerakujundust. Tegemist on ülisuure kaamera kärbitud kontuuriga, mis integreerib sujuvalt tipptasemel objektiive. Telefon on disainitud ainulaadse kontuuriga kaameraga, mis teeb fotograafias revolutsiooni – see võimaldab jäädvustada kinoklassi 8K videoid ja teha uskumatuid fotosid vaid ühe liigutusega. Galaxy kiireima kiibistiku, tugevaima klaasi, 5G ja kogu päeva kestva aku abil täidab Ultra talle pandud ootused. Telefonil on 512 GB sisseehitatud mälu, millega saad salvestada tuhandeid ja tuhandeid suure eraldusvõimega fotosid ja videoid. 8K-video on suurima eraldusvõimega video, mida nutitelefonis kasutatakse – see tähendab neli korda rohkem piksleid kui 4K-videos. Seega saad salvesta 8K-eraldusvõimega 24 kaadrit sekundis ning saavutad terava pildi, mis näeb välja lausa parem kui kinos! Video saad seejärel hõlpsasti laadida üles otse YouTube’i. Ainulaadse 8K -videoklõpsuga saad teha erakordselt suure eraldusvõimega fotosid otse 8K-videost. Nii ei pea sa valima, kas teha videot või pilte- sobivad mõlemad! 108-megapiksline kaamera näeb nii väikesi üksikasju, et saad pildi suurendamisel leida sellelt uusi pilte. Kaamera kvaliteet väljendub külluslikes värvides ning tõetruudes üksikasjades ja toonides, mis ei tuhmu päikese käes. Suurem ultrahelil toimiv sõrmejäljelugeja on kiirem ja tuvastab kuiva sõrme paremini, et tagada kiire ja täpne avamine.

Tunne end turvaliselt!

Turvalisus on tänapäeva telefonides märksõna, mida ühe enam hinnatakse.  Turbeplatvorm Knox tagab sinu telefonile kõrgel tasemel turvalisuse, kaitstes seda alates juba kiibi tasandist ning võimaldades enesekindlamalt anda andmete ja rakenduste lubasid. Sellele on lisatud ka Samsung Knox Vault, mis kaitseb sinu biomeetrilisi autentimisandmeid.

Et seda vinget telefoni endale võita, lisa oma video võistlusesse ja vaata teiste videoid SIIT.