TASUTA VÄLJAKUTSE: Eestimaa teeb näojoogat

erakogu

Monika Kuzmina

Herbazeni looja, joogatreener ja loodusterapeut Mai-Liis Kivistik selgitab, et nii nagu treenime oma keha, et olla vormis, tasub treenida ka oma näolihaseid, et parandada naha struktuuri, kvaliteeti ja ära hoida selle lõtvumist. Kusjuures näos on lausa üle 50 erineva lihase! Kuidas aga näolihaseid treenida? Näojooga on tõhus, paindlik ja lõbus treening sinu kõige esinduslikumale kehaosale - näole. Tehes harjutusi aktiveerid lümfiringet ja leevendad automaatselt ka stressi.

Sinu nägu ei tohiks olla mõjutatud turundamisest, kreemidest ega ka valulikest protseduuridest

Mai-Liis tõdeb, et ehkki kreemid ja seerumid võivad tunduda kiire lahendusena, on teaduslikult tõestatud, et kreemid ja seerumid ei saa meie vananemisprotsessi elimineerida. Näojooga on pikaajaliste tulemustega, 100% looduslik meetod, kuidas aeglustada vananemist ja olla kõrge eani särava nahaga.

Harjutusi on kogu näopiirkonnale – leevendada saab kortse silmade ja huulte juures, isegi hoiduda topeltlõuast ning kurjusekortsust, mis tavaliselt esimeste hulgas endast märku annab.
Tasuta väljakutse aitab näojoogaga algust teha

Üleskutse tasuta väljakutse “Näojooga proovikas” raames on sooritada 5 nägu stimuleerivat harjutust ja filmida need üles. Kõikide osalejate vahel lähevad loosi põnevad auhinnad. “Eesmärk on olla loov just harjutuste tegemise kohtadega ja näidata, et näojooga on meile kõigile lihtne ning imeline noorust hoidev praktika,” selgitab Mai-Liis.

Kuidas videot saata?

● Ole loov ja jaga, millised on kohad/kuidas saab näojooga harjutusi oma päevakavasse siduda,
● kasuta filmimiseks telefoni landscape asendit,
● kindlasti salvesta kõik viis harjutust,
● naudi head enesetunnet,
● saada originaalfail [email protected]

Peaauhinnaks on 4-nädalane näojooga kursus, Herbazeni särava naha komplekt, kaardid, personaalne konsultatsioon. Teine ja kolmas koht saavad auhinnaks näoõli Clensik, näorullik ja kaardid.

Kuidas näojoogaga alustada?
• Kindlasti tee enne alustamist oma näost pilti ja jätka igakuiselt. See on hea nipp, kuidas enda progressi jälgida.
• Enne harjutuste sooritamist niisuta oma nahka mõne kvaliteetse näoõli või näopalsamiga.
• Kontrolli oma asendeid peegli ees.
• Jälgi näojooga harjutusi tehes, et sinu selg on sirge ning hingad sügavalt nina kaudu sisse ja välja.

Juhised harjutuste tegemiseks leiab siit: