TÕELINE PISARAKISKUJA: Helen Kõpu abikaasa teab kuidas naist kohelda tuleb

TÕELINE PISARAKISKUJA: Helen Kõpu abikaasa teab kuidas naist kohelda tuleb
erakogu

Tuleb tunnistada, et tõsielustaar Helen Kõpul on küll mehega väga vedanud. Nimelt näitas Edgar, et teab kuidas kalliks peetud naist kohelda tuleb ning tegi abikaasale sotsiaalmeedias armastusavalduse, mille taolist sooviks endale saada iga naine.

Nimelt kirjutas Edgar, et ta on väga õnnelik selle üle, et ta on just Heleniga koos.

“Sa oled väga eriline naine, sa oled väga hea südamega, sa oled hoolitsev, alati abivalmis, väga otsekohene. Sa ütled alati tõe välja, mis alati ei pruugi olla kergesti seeditav. Sa oled väga tugev naine ja oskad õnneks üle olla minu jäärapäisusest (jah, ma vaidlen vastu väga palju ja arutult). Sa oled väga kannatlik, et saad minuga hakkama.  Ma vaatan väga tihti sulle alt ülesse ja olen imestunud, kuidas sa hakkama saad niimoodi.

Sul on väga head oskused lastega hakkama saada. Igas hetkes sa oskad asju väga hästi analüüsida ja teha parimad valikud, kui sa näed probleemi, sa ei vaiki seda maha, vaid juhid sellele tähelepanu ja lahendad neid. Ma olen elus teinud kahjuks palju valesid valikuid ja usaldanud valesid inimesi, kahjuks see on ka sulle koorem. Mul on hetkel väga raske periood elus käsil, mul on raske depressioon, ei saa kahjuks kõigega hakkama, mis muidu loomulik. Aitäh sulle, et sa mind kannatad! Armastan sind väga palju,” avaldas Edgar.

 

Sarnased artiklid