TUBLI MEES: Andres Puusepp päästis põlevast majast koera

andres puusepp
TV3

Buduaar

Andres Puusepp jagas sotsiaalmeedias liigutavat lugu, kuidas talle meenus miks ta tegelikult 5 aastat tagasi vabatahtlikuks hakkas.

“Vahel on raske ja kohe väga raske! 5 aastat olen olnud vabatahtlik päästja ja eile tundsin miks ma seda teen. Kui teised võitlesid katusel tulega tuli minu juurde nuttev naine kes palus, et tema koer päästetaks. Küsisin millises korteris koer on ja võtsin võtmed ning jooksin 5 korrusele kuhu oli kogunenud ka parasjagu suitsu,” kirjutas mees.

Korterisse sisenedes nägi Andres ehmunud ja hirmunud koera, kelle sülle haaras ja õue viisi ning tema perenaisele üle andis. “Selle naise pilk, tema tänu… seda ei saa kirjeldada. See ongi see miks ma käin oma vabast ajast Lasnamäe Päästekomandos vabatahtlikuks päästjaks, see tunne…!

Eile oli hetk kus süda läks pahaks ja pea hakkas ringi käima, sest tulekustutusriietega joosta sellise kuumusega mitmeid kordi 5 korrusele pole lihtne, minu jaoks vähemasti ei olnud. Aga olen õnnelik! Olen õnnelik, et mehed Lasnamäel hoiavad, õpetavad ja hoolivad minust. Olen õnnelik, et abikaasa peab vastu kui ma jälle peale raadiot koju ei tule vaid valvama lähen.

Päästjate palk on endiselt Eestis kurb teema ja tahan siinkohal teha suure kummarduse kõigile päästjatele – Te olete kuradima ägedad mehed ja naised ning teete väga rasket tööd, AITÄH TEILE! On au oma panus anda.”