VAATA, KES OSUTUS kuulsuste turniiril üllataval kombel edukaimaks kuulsuseks

Buduaar

Elena Kask

Olympic Park Casinos aset leidva Kings of Tallinn 2021 pokkerifestivali raames toimus 14.septembril “Celebrity Event”, kus lisaks kohalikele ja välisriigist kohaletulnud pokkeriässadele võtsid pokkerilauas istet ka mitmed kuulsused.

Teiste hulgas mängisid pokkerit ka alati särav Brigitte Susanne Hunt, Star FM hommikuprogrammijuhid Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu, modell Mirjam Väljaots, megamuusika produtsent Sandra Seersant, seltskonnatäht Evely Ventsli, telenägu Erki Sarapuu, poliitik Rainer Vakra kui ka laulja Teele Viira

Edukaimaks “kuulsuseks” osutus aga hoopistükis influencer Mervi Kala, kes lõpetas 169 osalejat kokku toonud turniiri 13-nda kohaga ja sai auhinnarahaks 270 eurot. Teistel kuulsustel paraku mäng täielikult lõpuni ei sujunud ja mingil hetkel tuli koht laua ääres vabastada.

Kings of Tallinn 2021 jätkus eile 1100 eurose sisseostuga põhiturniiriga, millele saab vahetult kaasa elada ka telepildi vahendusel.

Festivali kohta saad lähemalt lugeda festivali ametlikult inglise keelselt koduleheküljelt: www.kingsoftallinn.com

Pokkerisõbrad saavad kuni pühapäevani jälgida telelaua vahendusel Kings of Tallinn pokkerifestivali põhiturniiri kulgu, kus parimad jagavad 280 tuhat eurot! Vaata ülekannet ja osale vaatajate tasuta turniiridel. Jälgi mängu siit