Reklaam sulgub sekundi pärast

LOODUSLIKUD KEHAÕLID, mis on armastusest tulvil

Sisuturundus

Eesti kaubandusse on müügile jõudnud Eesti luksus- ja premium bränd Angelina Balm kehaõli, mis põhineb eneseväärtustamisel ja austusel.

Angelina Balm on armastusega tehtud toode, tulvil eneseväärtustamist ja austust. Kehaõli kannab väärika Hiiumaa naise nime, kes sündis Suuremõisas. Angelinast voogav naiselikult soe vägi täitis kogu tema olemuse ja ümbruse nii, et temast õhkuvast soojuses sai turvaliselt kümmelda ja tema läheduses oli hea olla.

Angelina Balm sündis kogemusest ja vajadusest olla armastatud. Armastatud iseenda poolt. Oleme head ja lahked teiste vastu, kuid kas ka enda vastu? Kui palju end armastame? Saame teistele pakkuda seda, mis meis endis on olemas. Kui meis on õnne ja armastust, siis kiirgab seda ka väljapoole. Kes armastab ennast, sellele avaneb maailm. Nii saame meis sisalduvat küllust, õnne ja rõõmu ka jagada. Puudutus on see, mis ravib.

Kui anum on tühi, tuleb see täita – iseendast hoolimise, armastamise, puudutamisega. Täita sõnade ja tunnetega „mina olen väärtuslik“, „mina valin õnne“, „mina valin armastuse ja hoolimise enda vastu“. Kingime siis endale hoolt, hellust, väärtustame ennast ja peame endast lugu.

Mis on Angelina Balm?

Oleme arendanud ja töötanud Angelina Balm kehaõli välja juba üle nelja aasta, proovides ning katsetades erinevaid õlisid ja koostisaineid.

Angelina Balm viinamarjaseemnebaasilise kehaõli sarja kuulub viis toodet: GREIP, MANDARIIN, SIDRUNHEIN, PIPARMÜNT ja KANEEL. Greip oli kõige esimene lõhn, mis loodud sai. Lipulaevaks on kujunenud sidrunhein.

Kehaõli on pakendatud kahel eri moel: nii läbipaistvasse 100 ml suurusesse ja klik-korgiga plastikpudelisse, mis on karbi sees kui pruuni 100 ml suurusesse sprei-korgiga klaaspudelisse, millel karpi pole (sobib kaasavõtmiseks, mõeldud trenditeadlikule inimesele). Samuti on klaaspudelis keeratava alumiinimumkorgiga minipakendid 10 ml x 5 tk karbis.

Leian, et luksusliku ja kvaliteetse toote kliendile pakkumine on usalduse küsimus ja soov vastata kvaliteeti hindava kliendi kõrgetele nõudmistele. Angelina Balm kehaõli on Eesti turul unikaalne oma idee, kvaliteedi ja väljapeetud luksusliku välimusega.

Angelina Balm kehaõli on jõudnud juba paljude kvaliteeti hindavate klientideni ja võib julgelt väita, et klientide tagasiside on olnud positiivne. Angelina Balm on elegantne kujunduselt, meelierutavad puhtad lõhnad tagavad emotsionaalse heaolu. Kehaõli imendub kiiresti, jätmata nahka kleepuvaks või õliseks. Tegemist ei ole kuiv-, vaid kehaõliga, mis sobib ideaalselt massaažiks.

Kehaõli müügipakend ise on samuti luksuslik – iga detail on täpselt välja töötatud, tagamaks meelepärast ja nauditavat kasutamiskogemust. Kehaõli karp on elegantse ja ainulaadse välimusega ja riiulis kergesti eristatava kujundusega – pudel on kuldse korgiga, mis lisab tootele väljapeetust, pudeli küljes olev pisike sildike on meeldetuletus iseenda väärtustamise vajadusest ja viisist, kuidas seda teha. Sobib ideaalselt kingituseks.

Pruuni värvi sprei-klaaspudel sobib loodust väärtustavale ja säästvale ning trenditeadlikule inimesele. Minipakendi leiabklient, kes naudib vaheldust. Samuti sobib see oma eriti elegantse karbiga kingituseks.

Angelina Balm sarja on lisandumas näoõli, näopuhastusgeel ja dušigeel.

Tooted müügil:
E-poes angelinabalm.com ja andbeauty.ee
Gonsiori Ilukliinik, Gonsiori 3, 10117 Tallinn
Lokitangid Ilusalong, J. Vilmsi 27, 10126 Tallinn
Lossi Butiik Suuremõisa lossis, Hiiumaa