“Eesti tippmodelli” Keiu ei tahagi saadet võita?

“Eesti tippmodelli” Keiu ei tahagi saadet võita?

Saate “Eesti tippmodell” järjekordne episood on läbi, välja ei hääletatud sel korral kedagi. Adeline ja Xena, kes pidid kahekesi neli päeva modellimajas veetma, ei saa enam üldse omavahel läbi ning otsivad pidevalt põhjuseid, et teineteist maha teha. Teised viis tüdrukut Helina, Lisann, Keiu, Triinu ning Ksenia viibisid sel ajal aga Londonis, külastasid Premier modelliagentuuri ning käisid castingutel. Välja valiti ka fotograafide lemmik.

Saate “Eesti tippmodell” järjekordne episood on läbi, välja ei hääletatud sel korral kedagi. Adeline ja Xena, kes pidid kahekesi neli päeva modellimajas veetma, ei saa enam üldse omavahel läbi ning otsivad pidevalt põhjuseid, et teineteist maha teha. Teised viis tüdrukut Helina, Lisann, Keiu, Triinu ning Ksenia viibisid sel ajal aga Londonis, külastasid Premier’ modelliagentuuri ning käisid castingutel. Välja valiti ka fotograafide lemmik.

Adeline ning Xena viibisid enamuse ajast modellimajas, neil käis külas ka Living Models Agency omanik Evelyn Mikomägi, kes tüdrukuid mõõtis ning neile modellinduse põhitõdedest rääkis. Evelyn leidis, et Xena on oma juuksed ära rikkunud, samuti pole tal piisavalt pikkust, et saada modelliks. Järgmisel päeval viidi mõlemad neiud Embassy of fashion moemajja, kus neil toimus kleitide fitting. Kuna Adeline on pikka kasvu ning oskab väga hästi kõndida, tundis ta end enesekindlalt, Xena oli aga häiritud sellest, et talle piisavalt tähelepanu ei pööratud. Lisaks õnnestus Xena´l ühe kleidi alläär katki tõmmata, sest kleit, millega ta kõndima pidi, oli lihtsalt liiga pikk ning lohises mööda maad järgi.

Londonis viidi neiud esmalt Premier’ modelliagentuuri, kus neid mõõdeti. Leiti, et Triinu on pisut ülekaaluline, samuti polevat tema näonahk just parimas korras, ka Triinu pikkusest – 173 cm jääb natuke väheks. Kiita sai Keiu, kelle pikkus 175 cm sobib modellinduseks ideaalselt, samuti on tüdruk õiges vanuses modellindusega alustamiseks, Lisanni kohta öeldi aga, et ta on lihtsalt liiga vana, et modellinduse peale enam mõelda, mis on paraku ka tõsi.

Järgmiseks toimus Calvin Klein casting, kus otsiti bikiinimodelli, kes poleks liialt peenike, pigem eelistati sportikku vormi. Lemmikuks osutus Triinu. Sealt edasi läksid tüdrukud fotograafi juurde, et polaroide teha. Kiita sai taas Keiu, kes oskab väga hästi poseerida ning on enesekindel. Teistele neidudele heideti ette väsinud olekut. Sealt edasi läksid tüdrukud Kriss Sooniku pesu castingule, kus Keiul ning Ksenial tekkis probleem läbipaistva pesu kandmisega, kokkuvõttes said mõlemad selga katvamad riided. Sellest hoolimata leidis Kriss, et Keiu välimus on just see, mida neil vaja.

Õhtu lõpus viidi tüdrukud kallisse Londoni restorani õhtusöögile, välja kuulutati ka võitja, neiu, kes fotograafile ja castingute korraldajatele enim meeldis, selleks sai Keiu. Auhinnaks kingiti talle kallihinnaline mobiiltelefon. Sealt edasi tekkisid aga pinged. Nimelt selgus, et Keiu polegi enam nii kindel, kas ta seda saadet võita tahab. Ettekäändeks tõi tüdruk nii kooli kui ka poiss-sõbra, öeldes, et ta ei taha oma ellu sellist muutust ja ta on nõus isegi Triinu võidule kaasa aitama. Tänasest saatest kedagi välja ei saadetud.

Kallis Buduaari lugeja, mida arvad Sina Keiu suhtumisest?

Vaata allpool ka pilte.

Karin Karu