Finaali pääsesid Keiu, Helina ning Xena

Saade "Eesti tippmodell" hakkab vaikselt lõpusirgele jõudma. Tänases saates selgusid need kolm modelli, kes pääsevad finaali ja nendeks olid Helina, Xena ning Keiu. Koju hääletati Triinu, kelle areng  žüriiliikmete sõnul oli seisma jäänud. Lisaks tekkis Triinul ka väike kaaluprobleem, mida modellil olla ei tohi. Nagu ikka, ei puudunud ka sellest osast draama, nutt ja naer.

Saade “Eesti tippmodell” hakkab vaikselt lõpusirgele jõudma. Tänases saates selgusid need kolm modelli, kes pääsevad finaali ja nendeks olid Helina, Xena ning Keiu. Koju hääletati Triinu, kelle areng žüriiliikmete sõnul oli seisma jäänud. Lisaks tekkis Triinul ka väike kaaluprobleem, mida modellil olla ei tohi. Nagu ikka, ei puudunud ka sellest osast draama, nutt ja naer.

Kõik neli modelli elavad nüüdsest hotellis. Saate alguses toimus tüdrukutel  autokeskuses Amserv telereklaami filmimine. Kõige paremini läks Xenal, kelle diktsioon oli täiuslikkusele ligilähedane. Keiu ajas sõnad lõpus segi ning Helina hääletoon oli selgelt ülepingutatud, isegi kuri, žüriiliikmeid ajas see kangesti naerma.

Pildistamisele järgnes väike draama hotellis. Xena otsustas vanni minna, kuid ei osanud hiljem vannist vett välja lasta, seega otsustas ta ämbriga vannist vett välja hakata võtma, et see siis wc potist alla kallata, tegelikult oleks piisanud vaid õige nupu keeramisest vanni küljel. Helina võttis kogu loo videosse ja lõpuks vaatasid seda kõik tüdrukud. Triinu teatas Xenale, et ta on tõeline blondiin, mille peale Xena solvus, nutma hakkas ning oma tuppa läks.

Järgmisel päeval toimus tüdrukutel “Embassy of Fashion” moestuudios Tanel Veenre ehete pildistamine, fotograafiks oli Tanel ise. Hiljem pilte vaadates kommenteeris Tanel, et Keiu peaks natuke paremini oma nina peita oskama, kuid muidu on tema pildid alati väga ilusad. Triinu pilt oli aga kõige seksikam. Xena sai kiita, kuna ta on palju edasi arenenud ning tema nägu on igal pildil suurepärane.

Edasi läksid tüdrukud Montoni castingule, nimelt otsiti Montoni suvise kataloogi jaoks modelli. Pildistamine toimus liikumise pealt, parimaks valiti Keiu, sest tema välimus ja hoiak sobis neile kõige paremini. Triinu näonahka kommenteeriti taas, nimelt peaks tüdruk oma naha eest paremini hoolt kandma. Saate lõpus külastas Kaja modelle ning vestles nende kõigiga ükshaaval. Selgus, et Keiu pole ikka veel kindel, kas ta üldse tahab modellindusega tegeleda. Keiu enda sõnul oli tema suurimaks konkurendiks Triinu, kes aga paraku saatest hoopis välja hääletati. Helina soovib väga saadet võita ning pingutab selle nimel. Xena ainsaks eesmärgiks oli saada finaali ehk siis esikolmikusse, mis tal ka õnnestus, kas ja kui kaugele tüdruk veel edasi pääseb, seda näitab aeg.

Triinu hääletati koju, sest temas ei nähtud viimaste saadete jooksul piisavalt arengut, samuti tekkis tüdrukul väike kaaluprobleem. Xena on aga hoopis kaalust alla võtnud.

Mis saab edasi? Kes on need kaks viimast tüdrukut, kelle vahel valitakse võitja? Kellele hoiad pöialt Sina, kallis Buduaari lugeja?

Vaata allpool ka pilte!

Karin Karu