Modell Xena pääses nelja parema hulka, lahkus Lisann

Modell Xena pääses nelja parema hulka, lahkus Lisann

Tänases saates “Eesti tippmodell” toimus kolm pildistamist, moedisainer Arne Niit otsustas välja näidata oma iseloomu, tehes maha ühe stilisti töö ning rikkudes sellega terve pildistamise. Kuidas läks tüdrukutel aga alasti pildistamisel? Kas Xena on oma käitumist lõpuks parandanud? Kes peab kaalust alla võtma? Sellest kõigest alljärgnevalt lähemalt.

Tänases saates “Eesti tippmodell” toimus kolm pildistamist, moedisainer Arne Niit otsustas välja näidata oma iseloomu, tehes maha ühe stilisti töö ning rikkudes sellega terve pildistamise. Kuidas läks tüdrukutel aga alasti pildistamisel? Kas Xena on oma käitumist lõpuks parandanud? Kes peab kaalust alla võtma? Sellest kõigest alljärgnevas lähemalt.

Saade algas draamat tekitava pildistamisega. Tüdrukud pidid poseerima autodega, stilist oli neile selga valinud musta värvi riided ning metalsed aksessuaarid, mis aga disainer Arne Niidu sõnul oli õudus kuubis. Tänu kõva häälega välja öeldud kriitikale tundsid kõik modellid end äärmiselt halvasti, mõni hakkas ka nutma. Selliseid olukordi võib muidugi ka päris elus ette tulla ja modell lihtsalt peab leidma endas selle jõu ja enesekindluse, et pilt siiski kätte saada. Samas ei ole selline käitumine ühegi meeskonnaliikme poolt tervitatav ega professionaalne. Õnneks said pildid tehtud ning parimaks valiti Triinu pilt, kes sai auhinnaks reklaamkampaania pildistamise Kia autoga.

Järgnes pildistamine moeajakirja jaoks, kiita sai enim Lisann, kes suutis uskumatuid poose võtta, kahjuks sellest aga ei piisanud… . Teemaks tuli taas neiu vanus.

Viimasel pildistamisel teatati modellidele, et nad peavad kõik poseerima alasti. Päris nii see tegelikult polnud, paljad olid vaid õlad ja selliseid pildistamisi tuleb modellinduses vägagi sageli ette. Fotograaf Toomas Volkmann aitas tüdrukuid igal võimalikul moel, õpetas poseerima, rääkis, kes mida ja kuidas oma keha juures peitma ja esile tooma peaks. Jutuks tuli Triinu kehakaal. Selgus, et tüdrukud ei ole viimasel ajal eriti trenni teha jõudnud, küll aga leitakse aega rämpstoitu süüa ja selle tõttu ongi Triinu kaal mõne kilo võrra tõusnud. Päriselus peab iga modell oma välimuse ja vormi eest ise hoolitsema ja vajadusel ka rohkem trenni tegema, tervislikumalt sööma. Kui juba keegi teine peab modellile ütlema, et peaks natuke rohkem liigutama, jätab see negatiivse mulje.

Paljaste õlgadega fotosessioonil tuli parim pilt Xena´l ja kuna ta tõesti suutis end kokku võtta ja oma käitumist parandada, polnudki põhjust teda koju saata. Koju läks Lisann, kes oli kokkuvõttes ka väga õnnelik, sest igatsus lapse järele oli meeletu. Kas Lisannist saab tulevikus modell või mitte, seda näitab aeg.

Kuidas meeldis tänane episood Sulle, kallis Buduaari lugeja?

Karin Karu