Saatest “Eesti tippmodell” läks välja hoopis Ksenia

Saatest “Eesti tippmodell” läks välja hoopis Ksenia

Tänasest saatest “Eesti tippmodell” langes välja Ksenia. Paljudele oli see kindlasti üllatuseks, sest ta pääses iseenesest Londonisse. Eestisse jäänud Adeline ja Xena hakkasid omavahel aina rohkem suhtlema ning said lõpuks isegi päris hästi läbi. Londonis toimus tüdrukutel uus fotosessioon, lisaks said neiud endale moodsad soengud ning palju uusi kogemusi. Nagu ikka, ei puudunud üllatused ka sellest episoodist.

Tänasest saatest “Eesti tippmodell” langes välja Ksenia. Paljudele oli see kindlasti üllatuseks, sest ta pääses Londonisse. Eestisse jäänud Adeline ja Xena hakkasid omavahel aina rohkem suhtlema ning said lõpuks isegi päris hästi läbi. Londonis toimus tüdrukutel uus fotosessioon, lisaks said neiud endale moodsad soengud ning palju uusi kogemusi. Nagu ikka, ei puudunud üllatused ka sellest episoodist.

Adeline ning Xena läksid tippfotograaf Olga Makina juurde pildistama, kes neile ka õpetussõnu jagas. Taaskord tekkis probleem Xena´ga, kes leidis, et ta ei taha oma juukseid kinni panna, kui fotograaf seda soovis. Samas oli näha, et tüdruk on oma suhtumist vaikselt parandama hakanud. Seejärel läksid tüdrukud tagasi modellimajja, kus neile teatati, et nad peavad hakkama õhtusööki tegema, sest peagi saabuvad teised viis neiut Londonist.

Samal ajal toimus Londonis olevatel neiudel pildistamine kuulsa fotograafiga, parim pilt tuli noorukesel Helinal, kiita said ka Keiu ning Triinu. Ksenia pilt oli kõige kehvem. Järgmisena ootas tüdrukuid ees moeshow, kus Ksenia komistas. Ilmselgelt ei näidanud ka see teda heast küljest. Keiu oli laval kõige parem. Mis mind aga imestama pani, oli see, et riided, mida tüdrukud laval kandma pidid, valiti välja viimasel hetkel. Päris moemaailmas toimuvad fittingud mitu päeva enne show algust, riideid õmmeldakse vajadusel isegi ümber. Järgmisel päeval viidi tüdrukud väga kalli juuksuri juurde, kus neile hirmkallid soengud pähe lõigati. Triinu sai endale kõige armsama ja stiilsema soengu.

Kui Adeline ja Xena olid tüdrukutele söögi valmis saanud, ootas neid ees uskumatu üllatus. Nimelt tulid nende vanemad neile külla, emotsioone oli palju. Seejärel mindi koos välja sööma. Sel ajal aga saabusid tüdrukud Londonist tagasi ning imestasid, et neile on küll süüa tehtud, kuid modellimaja on tühi. Pika ootamise ja mõtisklemise peale, et mis küll toimub, Adeline ja Xena lõpuks saabusid. Kõik istusid koos õhtusöögilaua taha ning algas muljetamine sellest, mis vahepeal toimunud.

Järgmisel päeval ootas kõiki ees žürii ning väljahääletamine. Keiu ning Triinu said kõige rohkem kiita, neil läks Londonis kõige paremini. Mis aga puutus fotosessiooni, siis parim pilt oli hoopis Helinal. Üllatuslikul kombel ei läinud saatest välja ei Xena ega ka Adeline, kes samas mõlemad Eestisse jäeti, kuna nad olid antud hetkel kõige nõrgemad. Välja hääletati Ksenia. Võib-olla sellepärast, et ta laval komistas, võib-olla mängis rolli ka väga kehv pilt. 

Kas Sinu arvates, kallis Buduaari lugeja, oleks välja pidanud minema hoopis Xena?

Karin Karu