Saatest “Eesti Tippmodell” langesid välja nii Gerli Kai kui ka Aleksandra

Saatest “Eesti Tippmodell” langesid välja nii Gerli Kai kui ka Aleksandra

Saatest “Eesti Tippmodell” langesid täna üllataval kombel välja kaks tüdrukut – Gerli Kai, kes žüriiliikmete sõnul polnud piisavalt fotogeeniline, ning Aleksandra, kelle suurimaks miinuseks oli keeleoskamatus, nimelt ei oska neiu ei eesti ega ka inglise keelt. Modelliks pürgijate omavaheline suhtlemine on paratamatult muutunud pingelisemaks, puudub tahe teha kompromisse.

Saatest “Eesti Tippmodell” langesid täna üllataval kombel välja kaks tüdrukut – Gerli Kai, kes žüriiliikmete sõnul pole piisavalt fotogeeniline, ning Aleksandra, kelle suurimaks miinuseks on keeleoskamatus, nimelt ei oska neiu ei eesti ega ka inglise keelt. Modelliks pürgijate omavaheline suhtlemine on paratamatult muutunud pingelisemaks, puudub tahe teha kompromisse.

Saate esimesel poolel said kõik neiud endale personaalsed trennikotid, mis sisaldasid kõike trenniks vajalikku, alustades tossudest, lõpetades särkidega. Taaskord polnud Ksenia olukorraga rahul, öeldes, et talle üldse ei meeldi trenn, varasemates saadetes on sama neiu suust kõlanud mitmel korral laused nagu – mulle ei meeldi, ma ei taha, ma ei oska. Selline suhtumine modellile ei sobi, loodan, et peagi saab ka Ksenia sellest aru, et temalt oodatakse professionaalset suhtumist, tahet modellindusega tegeleda ja vaeva näha, õppida, areneda.

Esimest korda tõusis esile Lisann, kes on võrreldes esimese saatega märgatavalt edasi arenenud, enesekindlamaks muutunud. Neiu ainsaks miinuseks on tema vanus – 24aastaselt modellindusega alustada on äärmiselt keeruline. Sellegipoolest näeb Lisann uskumatult hea välja, ta on suurepärases füüsilises vormis ja lisaks sellele veel ka väikese lapse ema. Öise pildistamisega Kristiine Keskuses sai tüdruk samuti väga hästi hakkama ning julge pealehakkamise eest premeeriti teda võimalusega veeta öö hotellis koos teise tüdrukuga, kelle pidi samuti Lisann välja valima. Gerli Kai oli see õnnelik, kes sai koos Lisanniga hotelli puhkama, kahjuks jäi see öö Gerli Kai jaoks ka viimaseks. Miks just Gerli Kai saatest välja saadeti? Siinkohal oli see žüriiliikmete ühine otsus, neiul pole lihtsalt piisavalt potentsiaali modellimaailmas läbi lüüa.

Jutt sellest, et üks žüriiliikmetest soosib Mari võitu, ei pruugi tõele vastata. Isegi kui see nii oleks, ei sobi teistel neidudel sellest kaamera ees rääkima hakata, see pole professionaalne. Mari on tõesti kena, tal on potentsiaali, samas pakuvad tugevat konkurentsi ka Keiu, kes algusest peale on silma paistnud, Triinu, kes on äärmiselt fotogeeniline, ning Adeline. Tegelikult on palju potentsiaali ka Aleksandral, kes paraku aga saatest täna välja langes.

Et tüdrukutel tekib ajapikku koduigatsus, on kohati mõistetav, samas ei saa modell niimoodi mõelda. Kui modell läheb paariks kuuks välismaale modellitööd tegema, temaga on tehtud leping, siis ei saa seda katkestada ega hakata vinguma koduigatsusest.

Kes oleks Sinu arvatest tänasest saatest pidanud välja langema?

Karin Karu