Ära nuta patja: seljata lahkuminekuvalu nagu proff

Ära nuta patja: seljata lahkuminekuvalu nagu proff

Tõde on kahjuks ühene – lahkuminek on nõme! Olgu see siis pikaajalisele suhtele punkti panemine või siis mõne lühiajalise afääri lõpetamine – see teeb haiget ning tervenemine nõuab sinult palju aega ja energiat.

Tõde on kahjuks ühene – lahkuminek on nõme! Olgu see siis pikaajalisele suhtele punkti panemine või siis mõne lühiajalise afääri lõpetamine – see teeb haiget ning tervenemine nõuab sinult palju aega ja energiat.
Tegevused, mis viiksid sinu mõtted lahkuminekust eemale, on üliolulised. Siin ongi nimekiri toredatest asjadest, mida sa lahkuminekujärgselt teha võiksid – nii asetad fookuse oma elus jälle iseendale, mitte oma eksile. Ära jää koju nukrutsema ning lohutustoiduga lisakilosid koguma. Vaata ringi ja avasta, et maailmas on sulle paljutki pakkuda.

Loe ja avasta, kui suurepärane võib elu üksikuna olla!

Veeda aega oma sõpradega


See on kõige olulisem asi, mida teha. Ehk on mõned sõbrad jäänud sinu suhteperioodil tagaplaanile. Nüüd on aeg need sõprussuhted taas üles soojendada. Head sõbrad mõistavad, et olid vahepeal veidi eemal ning hindavad nüüd võimalust sinuga taas aega veeta. Sõbrad on sulle parimaks toeks.

Kola mööda poode ja shoppa


Ostlemisteraapia ei ole just kõige rahakotisõbralikum, kuid paari uue asja soetamine teeb sind rõõmsaks ja värskendab ka sinu garderoobi. Isegi mõni väike asi, nagu näiteks uued kõrvarõngad, võivad tõmmata tähelepanu ja komplimente.

Vali uus soeng


Sa ei pea tegema kardinaalset muutust, kuid värskendav lõikus ja veidi värvimuutust annavad sulle fantastilise enesetunde. Kui oled oma praeguse lõikusega aga väga rahul, siis piisab sellest, kui värvid mõned põnevad salgud oma juustesse.

Leia uus hobi


Võta kätte oma kudumine, õpi mõnd uut võõrkeelt või ühine uute põnevate treeningrühmadega.  Võimalusi on lõputult. Toast välja saamine ning uute hobidega alustamine teeb sinuga imesid – see annab uut energiat ning teeb meeleolu heaks.

Loe huvitavaid raamatuid


Kui soovid oma mõtete eest põgeneda, siis raamatu lugemine on selleks parim viis. Saad valida endale täpselt sobiva paralleelmaailma, milles seigelda seni, kuni oled valmis enda mõtete juurde naasema.

Külasta online kohtingulehti


Isegi, kui sa pole valmis uuesti kohtamas käimiseks, võid sa sellgipoolest piiluda, mida maailmal sulle pakkuda on. Sa pole isegi kohustatud kellegagi rääkima. Vaata näiteks ilusate meeste profiile koos oma parima sõbrannaga, tee sellest lõbus üritus.

Organiseeri endale spaaõhtu


Spaaõhtut võiks vahel korraldada igaüks, olenemata sellest, kas ta on suhtes, vallaline või hoopis midagi kolmandat. Paljud meist ei saa endale lubada spaades käimist siis, kui tuju tuleb. Seega saab korraldada spaaõhtu oma kodus ja palju soodsamalt.  Seesugune enese poputamine aitab sul rahuneda ning parandab enesetunnet. Tee endale üks mõnus vahuvann, pane küünlad põlema, rahustav muusika mängima ning tee näo- ning juuksemaski. Usu, see aitab!

Allikas:  pressroomvip.com

Sarnased artiklid