9 võimalust pöörata lõpp uueks alguseks!

9 võimalust pöörata lõpp uueks alguseks!

Kui sa tunned, et sul ei ole enam põhjust jätkata, siis peaksid sa mõtlema sellele, kuidas alustada uuesti. Allaandmisel ja uuesti alustamisel on suur vahe. Vanadest kahetsustest ja uuest, positiivsest algusest, lahutavad sind veel vaid kolm väikest sõna: “Nüüdsest on nii…”  

Kui sa tunned, et sul ei ole enam põhjust jätkata, siis peaksid sa mõtlema sellele, kuidas alustada uuesti. Allaandmisel ja uuesti alustamisel on suur vahe. Vanadest kahetsustest ja uuest, positiivsest algusest, lahutavad sind veel vaid kolm väikest sõna: “Nüüdsest on nii… .”

Seega, nüüdsest on nii, et …

1. Lasen minna asjadel, mida ma ei saa muuta. Ära hoia kinni negatiivsest, mis sulle haiget teeb, vaid liigu edasi kõige sellega, mis paneb sind hästi tundma. Ära proovi muuta asju, mida sa nagunii ei saa muuta.

2.Aktsepteerin asju nii, nagu nad on. Elu on lihtne. Kõik, mis juhtub, juhtub õigel ajal – olgu see siis varem või hiljem. Aktsepteeri seda. 

3. Muudan end ja mõtlen vaid positiivselt. Ainus asi, millele võid kindel olla, on muutused, mida sa ise endaga läbi viid. Muutused on vajalikud selleks, et kasvada ja areneda.

4. Hoian kinni kõigest heast oma elus. Ole tänulik selle eest, mis sul hetkel on olemas, ja kõige hea eest, mis sinu teele sattunud on. 

5. Puhkan, kogun end ja jätkan siis uuesti! Kui miski ei lähe nii, nagu sa oled lootnud, siis ära heida meelt! Sa vähemalt üritasid ja nüüd oled selle kogemuse võrra rikkam. Puhka, kogu end ja ürita uuesti!

 6. Võtan riske. Suured elumuutused ja millegi uue õppimine võib olla esmapilgul hirmuäratav. Kuid kas sa tead, mis on veel hirmutavam? See on kahetsus.

7. Pürgin edasi. Kõik, kes on elus tippu jõudnud, ei ole kukkunud sinna otse taevast. Head asjad juhtuvad nendega, kes teavad, mida nad tahavad ja liiguvad eesmärgi suunas.

8. Hindan seda, mida olen õppinud. Miski ei ole ilusam kui naeratus, mis on võidetud läbi pisarate. Ära kahetse midagi, mida oled kogenud, sest iga õppetund elus on oluline.

9. Tean, et iga samm, mida astun, on mulle oluline. Mitte miski ei ole vale. Me õpime igast sammust. Kõik, mida kogeme täna, on vajalik meile homme. Ole uhke iga astutud sammu üle!

 

allikas: marcandangel.com

Buduaar.ee