Alan Durier: aeg muutub kiiremaks

Alan Durier: aeg muutub kiiremaks

Olen oma missiooni tõttu jälle pöördunud siia, et Teile teavitada tulevatest muutustest. Aitäh kõigile, kes praegusel hetkel oma panuse annavad sellega, et neid tähtsaid sõnumeid edasi levitavad. Paljud meie seast ei ole teadlikud, millised muutused võivad aset leida sellel aastal ja ma kordan, et mitte mingisugust maailmalõppu ei tule. Ärge külvake selle üle rohkem hirmu. Kindlasti jagage sellistel teemadel ilmuvaid artikleid facebooki vahendusel, et meid oleks veelgi rohkem. Räägin täna ülemineku ühest sümptomist, täpsemalt öeldes on seekordne üleminekusümptom just nimelt AEG. 

Olen oma missiooni tõttu jälle pöördunud siia, et Teid teavitada tulevatest muutustest. Aitäh kõigile, kes praegusel hetkel oma panuse annavad sellega, et neid tähtsaid sõnumeid edasi levitavad. Paljud meie seast ei ole teadlikud, millised muutused võivad aset leida sellel aastal ja ma kordan, et mitte mingisugust maailmalõppu ei tule. Ärge külvake selle üle rohkem hirmu. Kindlasti jagage sellistel teemadel ilmuvaid artikleid facebooki vahendusel, et meid oleks veelgi rohkem. Räägin täna ülemineku ühest sümptomist, täpsemalt öeldes on seekordne üleminekusümptom just nimelt AEG. 

Kas ka Sina oled üks nendest inimestest, kes tunneb, nagu muutuks elu kiiremaks? Kui jah, siis võid olla üks nendest inimestest, kes on edasi liikumas järgmisele tasandile.

Paljud inimesed üle maailma kogevad tunnetust, nagu muutuks aeg kiiremaks. Samal ajal kui päev on ikka 24 tundi pikk, tundub aeg liikuvat palju kiiremini enamuse inimeste jaoks.

Selle fenomeni jaoks on mitmeid seletusi. Populaarseim seletus on, et mitte aeg ei ole see, mis kiiremaks muutub, vaid meie alateadvus on see, mis paneb meid arvama, nagu aeg kiireneks.

Aeg tundub minevat kiiremini, sest loomine toimub kiiremini. Teisisõnu, vähema aja jooksul toimub rohkem. Kui igal momendil on võimalik midagi rohkem juhtuda, siis on on võimalik tulema ka rohkem hetki või sündmusi, mida kutsutakse imedeks.

Paljusid inimesi ei viidagi üle sellesse vibratsioonilisse liikumisse. Nagu me teame, siis kõik eksistents sõltub ümber vibratsioonide, täpselt nagu ka aatomid vibreerivad, et üldse oleks võimalik luua meie 3d dimensiooniline reaalsus, kus hetkel elame. Kui aatomid vibreerivad kiiremini, siis luuakse ka illusioon, kus aeg tunduvat samuti kiiremini minevat, sest psühholoogiliselt, meie kehad tunnetavad, nagu miskit kiireneks, aga me ei oska siduda seda tunnet ei millegi muu sarnasega, kui on meie mõistes aeg.

Põhjus, miks me ei saa füüsiliselt näha kõrgemaid dimensioone, on see, et nemad vibreerivad kõrgemal kiirusel. Kui meie kehad hakkavad vibreerima kõrgemal sagedusel, siis hakkame tundma, nagu aeg muutuks kiiremaks.

Vaadake, kuidas on drastiliselt muutunud meie päikesesüsteem. Palju aastaid tagasi oli meie päike värvilt palju kollasem, kuid nüüd on see muutunud värvuselt selliseks valgemaks. See nagu peegeldaks vibratsioonilisi muutusi meie päikesesüsteemis.

Teisisõnu siis, “nii nagu üleval, nii ka allpool”. Kui meie päikesesüsteem muutub, siis muutub ka meie kliima ja nii muutub ka meie planeet. Kõik on pidevas muutumises. Kui meie planeet läbib dramaatilisi muutusi meie kliimas, siis tegelikult peavad kogema tänu sellele muutusi ka selle planeedi elanikud, kuhu kuulume ka meie. Üks nendest muutustest ongi meie vibratsiooni muutumine, sest meie kehad ja aatomid hakkavad kiiremini pöörlema.

Päevad, nädalad ja aastad tunduvad “lendavat” kiiremini kui kunagi varem. See ei ole ainult selle generatsiooni psühholoogiline sümptom, sest kõik – nii noored kui vanad – kogevad seda fenomeni.

Lihtsam tee oma keha vibratsiooni tõsta on läbi meditatsiooni. Teiste võimaluste hulka kuuluvad ka kindlasti positiivsuse ja headuse väljendamine kõikidele eluvormidele.

Te peate kiirgama kõigile tingimusteta armastust ja näitama üles viisakust kõige vastu. See on lihtsam viis oma vibratsiooni tõsta, kui te mentaalselt ehk vaimselt väljendate armastust ja tänu kõigile võõrastele, kellega kokku puutute. See töötab. Tegutsege ainult läbi heade kavatsuste. Näiteks, kui olete kusagil kaubanduskeskuses või linnas, siis mõelge oma mõtteis hästi kõigist, kes teist mööduvad. Kui kedagi märkate, siis avaldage oma mõtteis tänu ja armastust sellele inimesele, et ta olemas on. Mõelge, nagu oleksite kõik üks perekond, sest tegelikult me olemegi seda.  Öelge oma mõtteis “Ma armastan Sind nii, nagu sa oled, aitäh”.

Igatahes ärge unustage seda, et kuniks aatomid kiiremini vibreerivad, valmistatakse teie 3. dimensiooniline keha ette 5. dimensiooni jaoks.

 

 

Buduaarile,

Alan Durier
www.hingemaailm.com