Alan Durier: Maailm täis saladusi. Viimane artikkel!

22 kommentaari
Alan Durier: Maailm täis saladusi. Viimane artikkel!

Tere, lugejad! See on minu viimane postitus buduaar.ee portaalis. Räägin kokkuvõtlikult kõikidest maailmas olevatest saladustest, mida on siiani inimeste eest varjatud. Soovitan nende teemade kohta rohkem uurida internetist, kasutades google.com ja youtube.com lehekülgi.  

Tere, lugejad!

See on minu viimane postitus buduaar.ee portaalis. Räägin kokku-võtlikult kõikidest maailmas olevatest saladustest, mida on siiani inimeste eest varjatud. Soovitan nende teemade kohta rohkem uurida internetist, kasutades google.com ja youtube.com lehekülgi.

Teie ees on populaarsemad ja enim skeptikute poolt mahalaitmist leidnud teooriad, millele tasuks silm peale panna ja rohkem uurida.

Reptiilid ehk sisalikinimesed

Kas olete teadlikud, et valitsus kummardab saatanat ja tegeleb okultismiga? Kas olete kuulanud kuulsaid hittlaule tagurpidi ja näinud nendes lugudes peituvat sõnumit? Olete teadlikud tulerituaalidest, kus on nähtud sellest osa võtmas palju võimukaid persoone? Eksisteerib iidne vereliin, kuhu kuuluvad George Bush, Obama, Madonna, Brad Pitt, A.Lincoln, Marilyn Monroe ja väga palju teisi tuntud ja võimukaid inimesi. 

Need inimesed on väidetavalt sisalikinimesed ehk reptiilid. Reptiilid on väga kõrgelt arenenud rass ja nad valitsevad meie planeeti kardinate tagant. Internetis on levinud neist palju tõendeid, kaasaarvatud dokumenteeritud tunnistajate lugusid. Reptiilid suudavad võtta molekulaarse hologrammi abil inimese kuju ning jäljendada ükskõik kelle häält. Sisalikinimese tunnete ära enamjaolt pruunide, rosinataoliste silmade kaudu. Nende pupillid on nagu madudel ja nende keel käib tihti suust välja. Samuti on nende nägu tuim ja nad räägivad algelises inglise keeles. Kuid eks sellest saate rohkem informatsiooni, kui otsite. Reptiilide ajalugu ulatub väga kaugesse aega, kusjuures juba piiblis mainiti madu, kes rääkis Adama ja Evaga. Kas maod tõesti rääkisid või oli tegu tolleaegse reptiiliga, kes ässitads neid üles, mistõttu Adam ja Eva pagendati paradiisist? Igatahes on see teooria üks populaarsemaid maailmas. 

 

Mõned head lingid, mis võibolla tekitavad huvi:

Obama tänab saatanat.                                      

Siin on hea näide okultismist. Googeldades leiate, et paljud poliitikud ja kuulsad inimesed tegelevad okultismiga ja kummardavad saatanat. Miks?

Kuulsad lood tagurpidi.  

Miks on väitnud Snoop Dogg, Lady Gaga, Beyonce, 2Pac, Katy Perry ja paljud teised lauljad, et nad müüsid oma hinge saatanale? Sest nad sai vastutasuks raha ja võimu.

 

Hollow Earth ehk maa õõnsuses eksisteeriv maailm

Olete kuulnud Kalevipojast, Goljathist, Heraclesest ja teistest legendidest? Hiiglasliku kasvuga tugevad pooljumalad, kes tegid vägitegusid? Mida arvata aga teooriast, et kõik legendid olid kunagi päriselt ning tõesti eksisteerisid sellised isikud? Internetis levib palju müüte, tõendeid, materjale ja lugusid sellest, et meie planeet on seest õõnes ning seal on elu. Väidetavalt on suurimad sissepääsud maasisemusse mõlemas planeedi otsas, Artikas ja Antartikas. Muidugi on sissepääse ka ülemaailmselt, kuid need on kõik inimeste jaoks suletud ja salastatud. Isegi Google Earth on katnud planeedi Artika ja Antartika musta ringiga. Miks? Kes elavad maa sisemuses ja miks seda meie eest varjatud on?

Uurige rohkem fakte ja materjali siit  ja siit.

 

Tulnukad ja nende liigid meie planeedil

Unustage küsimused, et kas tulnukad on olemas. Ärge küsige sellist küsimust enam, sest see on naeruväärne. Parem teadke ja otsige tõendeid sellest, milliseid liike on maal käinud ja inimesi röövinud. Mitte kõik ei ole ühest mastist, ning ei eksisteeri ainult halle väikeseid limaseid putukasilmseid tulnukaid! On olemas ka inimesi teistelt tähesüsteemidelt ja planeetidelt. Praegusel hetkel elavad paljud rassid meiega koos sellel planeedil. Nad kõnnivad meie seas, ning me ei tee neil vahet. Enamus näevad välja täpselt nagu Teie! Valitsus on dokumenteerinud üles mitmeid tulnukalahkamisi ja liikide kirjeldusi, need materjalid on levinud avalikkuse silme ette. Kuniks veel võimalus, otsige ja uurige sellest rohkem.

Siinkohal mõned liikide kritseldused tunnistajate kirjeldustest leiate siit  ja  siit.

 

2012 Teooriad

Maiade kalender lõppeb 21.12. 2012 – Kas see kuulutab maailmalõpu tulekut? 2012 kohta on palju teooraid, kuid mina ütlen, et mitte mingit maailmalõppu ei tule, vaid meie planeet alles õitseb  ja meie elu alles algab! Rohkem informatsiooni selle kohta lon leida siin  ja  siin

Lugege raamatuid nagu: Iidne Elulille Saladus, TELOS I: UUE LEMUURIA ILMUTUSED

 

Inglite olemasolu ja vaimumaailm

Eksisteerivad mitmed dimensioonid ja tasandid. Kui te kuulate raadiost ühte kindlalt kanalit, siis ei tähenda, et ei eksisteeriks antud hetkel teisi kanaleid teistel sagedustel. Me lihtsalt ei suuda veel korraga kõike tajuda, kuid on olemas vaimumaailm ehk 4-s dimensioon, kus eksiteerivad hinged ja paljud teised vaimuolendid. Inglid on olemas, ning kõigil meil on oma kaitseingel. Inglite kohta leiate rohkem informatsiooni siit  ja siit.

Nende teemade kohta leiate informatsiooni, kui vaevute otsima. Uuest aastat paneme üles uue hingemaailm.ee kodulehe. Me peame postitused sinna uuesti lisama, ning see võtab aega. 

Minu kõik eelmised artiklid buduaar.ee portaalis on leitavad siit

 

Mina tänan Teid, et leidsite aega tulla ühiskonnast välja ning lugesite minu lugusid siin buduaar.ee keskkonnas. Soovin Teile ilusaid pühi  ja tulevat uut 2012. aastat! Kui kellelgi on toredaid ettepanekuid või soovite meiega koostööd teha, siis palun võtke julgelt ühendust. Tulevane aasta on meie aasta!

 

Kui Teil on kogemusi ufode, tulnukate, vaimudega ja paranormaalsete nähtustega, siis ootan Teie kirju oma e-mailile alan@hingemaailm.com või facebooki Alan Durier. Soovin teie küsimustele vastata ning teid valgustada. Keskendun sellele praegu nii palju kui võimalik. Saadan Teile kõigile eneseusku, head olemist, positiivsust ning armastust!

 

 

Alan Durier