Alan Durier: Miks me seda teeme? Wake Up 1. osa

Alan Durier:  Miks me seda teeme? Wake Up  1. osa

Inimesed sünnivad, õpivad, töötavad ja seejärel surevad. Selle rutiini nimeks võiks panna “surnud ring”. Kui inimene sünnib, siis hakkab ta õppima, kuidas ühiskonnas elada, ja sealtmaalt lähebki kõik vaimselt allamäge. Meie ühiskond on kinnine ja haridussüsteem toores.

Inimesed sünnivad, õpivad, töötavad ja seejärel surevad. Selle rutiini nimeks võiks panna “surnud ring”. Kui inimene sünnib, siis hakkab ta õppima, kuidas ühiskonnas elada, ja sealtmaalt lähebki kõik vaimselt allamäge. Meie ühiskond on kinnine ja haridus-süsteem toores.

Koolisüsteemid on mõeldud mõistuse “lukustamiseks”. Me täidame oma alateadvuse ebavajalike teadmiste ja valemitega. Ma ei väidagi, et koolid pole kasulikud – haridus on vajalik! Ma lihtsalt viitan sellele, et enamus koolis õpitav on täielik bullshit. Vähemalt tuleb julgeda välja öelda, mitte eitada, nagu me praegu ikka ja jälle teeme.

Isegi praegu on mul mälupildis kummitamas “Täisnurkse kolmnurga hüpotenuusi ruut on võrdne kaatetite ruutude summaga”, ning ma isegi ei tea, mis ma selle teadmisega peale hakkan. Mulle ei antud valida koolis, mis aineid sooviksin õppida. Me ju ei tea nii noorelt, kelleks tahame saada, kuid see pole mitte meie süü, vaid hariduse tee on nõrk. Kõik keerleb siiski ümber rahade, mitte inimeste endi heaolu ümber.

Arvan kindlalt, et vana koolisüsteem ei sobi uue aja inimestele! Lastele peaks õpetama elementaarset käitumist teiste suhtes, erinevaid kultuure (vaieldav), inimeste õiget ajalugu, mis on valitsuse arhiivisahtlites täiesti olemas, ja lisaks peaksid lapsed hakkama oma vaimseid võimeid õppima ja neid kasutama headel otstarvetel. Igal ühel meist on omad vaatenurgad elust. Kui laps suuremaks kasvab, siis oleks ideaalne, kui lapsel on ise võimalik õppima minna aineid, mis talle huvi pakuvad. Inimene võib kõike õppida, kuid pole mõtet aega raisata asjadele, mis teda ei huvita!

Ma ei ole kunagi tahtnud matemaatikat õppida, ning mul ei lähegi seda ka vaja. Mõnedele inimestele meeldib matemaatika ning nad hakkavad sellega tegelema, sest neile sobib see ja see on nende jaoks huvitav – nii saabki olema kõik tasakaalus!

Inimesed kasutavad oma ajust kuni 10% ja suudavad oma alateadvusega juba praegu teha huvitavaid asju. Meil on olemas intuitsioon ehk sisetunne ja sisemine tarkus, kelle käest me küsime nõu raskete otsuste langetamisel. Meil on kõigil telepaatilised võimed, kuid see võime on hetkel DNA’s “lukustatud”. Kuigi vahel siiski mõnedel juhtumitel toimub telepaatiline ehk universaalne side. Näiteks kui olete kellegi peale mõelnud, siis see inimene juhuslikult helistab teile või Te näete teda näiteks kusagil linna peal. Te “tunnetasite” teda. Siis on olemas Deja Vu. Kindlasti oled tajunud olukorda, kus tead, et see on juba juhtunud ning te nagu teaksite, mis edasi hakkab juhtuma, ning kui see juhtub, siis on see topelt deja vu tunne alati aukartustäratavalt hea.

Hetkel oleme me n-ö “magavas seisundis” ehk autopiloodi peal. Me ei suuda paljusid asju teha, sest meie mõistust hoitakse vangis. Meid “hüpnotiseeritakse” läbi televiisori, raadiokanalite ja meediakanalite. Meid mürgitatakse läbi toidu, läbi vee ning isegi läbi õhu. Vaktsiinid ja uued massiliselt levivad haigused on samuti sinna kategooriasse kuuluvad. Kes on see “valitsus” ning mis toimub kardinate taga tegelikult?

Mis juhtuks, kui inimesed saaksid teada, kust me tegelikult pärit oleme ja mida suudame? Juhtuks see, et “valitsus” ei saaks enam eksisteerida, sest nad VAJAVAD meid. Me oleme nende elu, ning seda igas perspektiivis. Kui me liiguksime oma teadvusega edasi kõrgemale tasandile, siis saaksime me elada põhimõtteliselt ligi 30 000 aastat oma füüsilises kehas ja samal ajal arendada ennast kosmiliste teadmiste ning tarkustega. 

Kallid lugejad, ma loodan siiralt, et suudan seletada kõike Teile täpsemalt lahti, et mu jutt liiga segaseks ei muutu. Kuid väga palju on rääkida, ning siin artiklis ei ole võimalik kõike lahti kirjutada, sest jutt läheb pikaks. Varsti saavad lugejad küsida küsimusi ja uurida kõike tulevaselt kodulehelt. Lisaks soovitan praegu lugeda raamatut, mille pealkiri on “Telos”, Solarise Apollos seda viimati nädal tagasi ei olnud, sest mu lähedased ostsid kõik raamatud sealt ära, aga küsige ja uurige üle :)

Teeme nii, et sellest saab niinimetatud järjelugu, ning järgmises järjeloos räägin edasi meie võimetest ja päritolust siin maal!


Kui Teil on kogemusi ufode, tulnukate, vaimudega ja paranormaalsete nähtustega, siis ootan Teie kirju oma e-mailile alan@hingemaailm.com või facebooki Alan Durier. Soovin teie küsimustele vastata ning teid valgustada. Keskendun sellele praegu nii palju kui võimalik. Saadan Teile kõigile eneseusku, head olemist, positiivsust ning armastust!

 

Alan Durier