Alan Durier: Sinu mõtted muudavad maailma!

Alan Durier: Sinu mõtted muudavad maailma!

Tere, kallid lugejad! Olete palju küsinud, mis juhtub 2012. aasta detsembris või peale seda? Olen selle kohta kirjutanud oma isikliku arvamuse, mille leiate siit: http://buduaar.ee/Article/article/alan-durier-mis-juhtub-2012-aastal-minu-arvamus-1  

Tere, kallid lugejad.

Olete palju küsinud, mis juhtub 2012. aasta detsembris või peale seda? Olen selle kohta kirjutanud oma isikliku arvamuse, mille leiate siit

Kirjutasin enda arvamuse, sest ei tea siiski keegi, kas tuleva aasta lõpus midagi juhtub. Proovin leida õige väljundi, et tuua Teieni 2012. aasta sõnumid, arvamused ning võimalused.

Kurikuulus kuupäev 11.11.11 on möödas ning tahtsin küsida, et kas Teiega juhtus midagi ebatavalist? Minuga igatahes mitte, oli tavaline vihmane ilm ja ühtegi muutust ei tulnud. Seega, kui maiade kalendri järgi väidetakse, et tuleb maailmalõpp, siis tegelikult saate isegi aru, et planeet maa pole veel alanudki. Mis tähendab teie jaoks maailmalõpp? Pigem kordan, tulevad muutused ja planeet maa valmistab ennast selleks ette. Kõik katastroofid on seotud sellega, sest meie emake maa peab ennast puhastama.

Teooriaid on mitmeid ja igaüks saab uskuda, mida soovib. Valiku teete Teie. Mina maailmalõppu ei usu, sest see on välistatud. Eelkõige loome ise oma mõtete jõul oma tuleviku. Seni kuni meiega käivad kaasas negatiivsed mõtted ning emotsioonid (hirm, viha, kadedus jne), muutub elu ainult hullemaks. Negatiivne emotsioon või mõte tekitab varsti jälle planeedile mõne katastroofi. Inimesed, proovige korraks katsetada sellist asja – lihtsalt vabastage oma mõtted kõigest. See on lihtne, te lihtsalt keskendute sellele mõttele. Laske ennast tühjaks, unustage oma hetkesed plaanid ja mured. Lihtsalt lugege rahulikult seda teksti ja korrake endale mõttes järgmist lauset: “Ma armastan ennast ning ma olen tänulik kõige eest, mis mulle osaks on saanud.”

Seejärel on kõige mõnusam ja parem moment, mis minu puhul alati töötab. Ehk mõelge tõsiselt oma positiivsetele ja lahedatele juhtumitele oma minevikus. Mõelge ainult nendest hetkedest, mis Teie jaoks olid head. Meenutage neid lugusid, mõelge, mis te olete oma elus ära teinud. Kas meenub? See olete ju tõesti Teie, kes neid tegusid tegi. Alles oli see ju, aga kusTe nüüd olete? Leidke oma lapselik vaist ja lülitage ennast välja hetkesest elust – olge jälle see laps!

Nüüd loodetavasti olete hakkanud muigama, kui Te tõesti tegite kaasa selle protsessi ja meenutasite oma häid aegu. Viimane lihv oleks veel see, et võtke peale seda juttu koheselt välja oma pildialbumid. Vaadake, kui olite väike ja meenutage neid aegu! Minul võttis see pisara silma, kui vaatasin ja meenutasin oma minevikku ja kui värviline ja seiklusrikas kõik tõesti oli.

Soovin öelda kõigile kiitussõnad, kes on külastanud ka hingemaailma portaali, sest sinna kogunevad just inimesed, kes soovivad rohkem lugeda esoteerika ja muude teemade kohta. Hingemaailm võtab kokku teemad internetist, ning toob need lugemiseks just nimelt Teile.

Mult on palutud, et räägiksin rohkem valgustamisest, inglitest ja muust säärasest, kuid olen tõesti keskendunud palju mustale maailmale. Teile võin öelda ka põhjuse – see kõik tuleneb sellest, et olen kokku puutunud enamjaolt negatiivsete “olenditega” ning samuti on minu unenägudes antud mulle negatiivse sisuga sõnumeid. Seega, olen hästi kursis, et tumedus valitseb kõikjal, kuid alati on tunneli lõpus valgus olemas. Jah, ma usun headusesse ning olen ise inimene, kes annab inimestele lootust, sest usun ka ise, et oleme piisavalt tugevad ühel momendil vastu hakkama kurjusele. Kuna inimesi hoitakse teadmatuses, siis loomulikult ei teadvusta me endale neid asju, mis toimuvad kardinate taga. 

Mina olen Alan, ning ma olen kõigest esimeste seas, kes oma arvamusi avalikult välja julgeb rääkida, loodan, et leian ka teisi julgeid. Üheskoos muudame maailma paremaks!


 

Alan Durier